Destiny 2014 Results

Please email destiny@kickboxing.co.za if there are discrepencies with these results.

Last Updated: 18 Sep 2014, 06:45:04

Division
Time
1st 2nd 3rd 3rd
001 – BOYS – SEMI – UNDER 6 y – OPEN/TOGETHER – ALL GRADES (1 competitors)
SAT 0915-0917 Marlou Marais
002 – BOYS – SEMI – 6 & 7 y – NOVICE & BEGINNER – WHITE TO GREEN (16 competitors)
SAT 0935-1045 Kayden Frick Justin Aucamp Jano Basson Divan Theo Nysschens
003 – BOYS – SEMI – 6 & 7 y – INTERMEDIATE & ADVANCE – BLUE TO BLACK (3 competitors)
SAT 1050-1055 Rocco Calitz Wian Loynes Cornel Krohn
004 – BOYS – SEMI – 8 & 9 y – NOVICE – WHITE & YELLOW (18 competitors)
SAT 0910-1030 Christian De Villiers Angelo Goncalves Imaad Parker Jared Aucamp
005 – BOYS – SEMI – 8 & 9 y – BEGINNER – ORANGE & GREEN (14 competitors)
SAT 1050-0000 Landre Botma Dylan De Bruyn Luka Coetzee Daniel Stewart
006 – BOYS – SEMI – 8 & 9 y – INTERMEDIATE – BLUE & PURPLE (6 competitors)
SAT 1140-1210 Willie Smalberger Wiehahn Theron Henro Kuhn Roezelt Jordaan
008 – BOYS – SEMI – 10 & 11 y – NOVICE – WHITE & YELLOW (18 competitors)
SAT 0945-1020 Henro Snyman Micheal Carstens Alnado Prins Mangaliso Mbatsha
009 – BOYS – SEMI – 10 & 11 y – BEGINNER – ORANGE & GREEN (15 competitors)
SAT 1035-1115 Tristan Moore Sias Rabie Zian Du Toit
010 – BOYS – SEMI – 10 & 11 y – INTERMEDIATE – BLUE & PURPLE (13 competitors)
SAT 1129-1203 Brendan Davis Steven Laubscher Dian Snyman Wolfgang Nitz
011 – BOYS – SEMI – 10 & 11 y – ADVANCED – BROWN & BLACK (8 competitors)
SAT 1211-1240 Hannes Muller Brody Steyn Jay Brown Delano Müller
012 – BOYS – SEMI – 12 & 13 y – NOVICE – WHITE & YELLOW (15 competitors)
SAT 0917-1006 Tanner Matodes Phillip De Villiers Michael Van Der Merwe Bradford Samaai
013 – BOYS – SEMI – 12 & 13 y – BEGINNER – ORANGE & GREEN (10 competitors)
SAT 1015-1052 Bernard Van Staden Rocco Krynen Marco O’neill Marco Minichiello
014 – BOYS – SEMI – 12 & 13 y – INTERMEDIATE – BLUE & PURPLE (15 competitors)
SAT 1058-1139 Joe Plotz Francois De Wet Benjamin Roode Herman Bester
015 – BOYS – SEMI – 12 & 13 y – ADVANCED – BROWN & BLACK (6 competitors)
SAT 1145-1202 Wayne Harper Nitamo Gaoraelwe Muhammad Patel Stefan Petorius
016 – BOYS – SEMI – 14 & 15 y – NOVICE – WHITE & YELLOW (7 competitors)
SAT 0000-0000 Henko Neethlig Stanley Stanfield Yushrie Louw Stian Marais
017 – BOYS – SEMI – 14 & 15 y – BEGINNER – ORANGE & GREEN (18 competitors)
SAT 0000-1130 Edmond Jansen Cole Tyrone Manley Walkeechan Such Leezo Williams
018 – BOYS – SEMI – 14 & 15 y – INTERMEDIATE – BLUE & PURPLE (8 competitors)
SAT 1225-1245 Alexander Biccard Keenan Shields Dawid Du Plessis Bradley Barkhuizen
019 – BOYS – SEMI – 14 & 15 y – ADVANCED – BROWN & BLACK (19 competitors)
SAT 1330-1418 Brandon Stopforth Wesley Blinkhorn Angelo Bowles Jp Nieuwoudt
020 – BOYS – SEMI – 16 & 17 y – NOVICE – WHITE & YELLOW (9 competitors)
SAT 1107-0000 Kurt Johnsn Larry Fawcus Jaco De Villiers Kailen Naidoo
021 – BOYS – SEMI – 16 & 17 y – BEGINNER – ORANGE & GREEN (14 competitors)
SAT 1151-1241 Divan Luiters Blaze Thompson Daniel Combrinck Jaunde Thiart
022 – BOYS – SEMI – 16 & 17 y – INTERMEDIATE – BLUE & PURPLE (12 competitors)
SAT 1515-1550 Darius Luiters Paul Stokes Stefan Joubert Leon-pierre Gouws
023 – BOYS – SEMI – 16 & 17 y – ADVANCED – BROWN & BLACK (13 competitors)
SAT 1720-1757 Saint Dumas Romeo Taljaard Neil Hanekom Wlllem Scheepers
025 – GIRLS – SEMI – 6 & 7 y – NOVICE & BEGINNER – WHITE TO GREEN (6 competitors)
SAT 1020-1030 Kelse’ Taljaard Pearhynn Gelderbloem Tianri Van Niekerk Saidi Walbrugh
026 – GIRLS – SEMI – 6 & 7 y – INTERMEDIATE & ADVANCE – BLUE TO BLACK (2 competitors)
SAT 1045-1051 Danielle Alexis Snyders Kelse’ Taljaard
027 – GIRLS – SEMI – 8 & 9 y – NOVICE – WHITE & YELLOW (2 competitors)
SAT 1009-1015 Lindy Snyman Keleen Ponton
028 – GIRLS – SEMI – 8 & 9 y – BEGINNER – ORANGE & GREEN (1 competitors)
SAT 1019-1020 Caitlin Adamson
029 – GIRLS – SEMI – 8 & 9 y – INTERMEDIATE – BLUE & PURPLE (2 competitors)
SAT 1025-1030 Erne’ Smalberger Erne Malan
030 – GIRLS – SEMI – 8 & 9 y – ADVANCED – BROWN & BLACK (1 competitors)
SAT 1031-1032 Lisa Matar
031 – GIRLS – SEMI – 10 & 11 y – NOVICE – WHITE & YELLOW (4 competitors)
SAT 0927-0942 Jasmine Keith-bandath Lee Kleynhans Hannah Mc Crae Nikita Van Den Berg
032 – GIRLS – SEMI – 10 & 11 y – BEGINNER – ORANGE & GREEN (8 competitors)
SAT 0950-0000 Chelsea Lamprecht Ingelin Kuhn Leone Brand Sharne Jardine
033 – GIRLS – SEMI – 10 & 11 y – INTERMEDIATE – BLUE & PURPLE (5 competitors)
SAT 1025-1040 Courtney Sardo Ivonne Nitz Shanice April Kelly-ann Cloete
035 – GIRLS – SEMI – 12 & 13 y – NOVICE – WHITE & YELLOW (9 competitors)
SAT 0000-0000 Anrie Greeff Ziane Muller Carla Rediker Ane Viljoen
036 – GIRLS – SEMI – 12 & 13 y – BEGINNER – ORANGE & GREEN (6 competitors)
SAT 1300-1317 Marge Pitout Robyn Brown Leane Kruger Caitlan Dyck
037 – GIRLS – SEMI – 12 & 13 y – INTERMEDIATE – BLUE & PURPLE (7 competitors)
SAT 1315-1342 Kayla Mulder Alex Scriven Chanelle Van Der Merwe Samantha Sardo
038 – GIRLS – SEMI – 12 & 13 y – ADVANCED – BROWN & BLACK (2 competitors)
SAT 1350-1358 Jemima Van Schalkwyk Kauthar Kasker
039 – GIRLS – SEMI – 14 & 15 y – NOVICE – WHITE & YELLOW (7 competitors)
SAT 1223-1255 Corneli Shannon Walbrugh Mare-lize Du Preez Zoenell Curry
040 – GIRLS – SEMI – 14 & 15 y – BEGINNER – ORANGE & GREEN (4 competitors)
SAT 1258-1311 Natascha Sell Indio Busson Zann-mari Steyn Anine Mouton
041 – GIRLS – SEMI – 14 & 15 y – INTERMEDIATE – BLUE & PURPLE (1 competitors)
SAT 1311-1314 Lindre Du Toit
042 – GIRLS – SEMI – 14 & 15 y – ADVANCED – BROWN & BLACK (10 competitors)
SAT 1320-1355 Mischka Laubscher Chantelle De Jager Aiden Louw Imane Hoffman
043 – GIRLS – SEMI – 16 & 17 y – NOVICE – WHITE & YELLOW (3 competitors)
SAT 1424-0000 Kim Schaffers Kyla Minnie Megan Lucas
045 – GIRLS – SEMI – 16 & 17 y – INTERMEDIATE – BLUE & PURPLE (4 competitors)
SAT 1134-1140 Evagne Adams Andrea Buitendag Caitlin Smit Tinize Harper
046 – GIRLS – SEMI – 16 & 17 y – ADVANCED – BROWN & BLACK (10 competitors)
SAT 1155-1235 Charmaine Botha Lana-leigh Le Grange Jessica Daniel Martica Marais
047 – BOYS – LIGHT – 7 & UNDER – OPEN/TOGETHER – ALL GRADES (18 competitors)
SAT 1057-1220 Justin Aucamp Divan Theo Nysschens Rocco Calitz Wouter Jnr. Bayer
048 – BOYS – LIGHT – 8 & 9 y – NOVICE – WHITE & YELLOW (13 competitors)
SAT 1250-0125 Jared Aucamp Lourens Jacobs Joshua Van Der Merwe Nathan Oppermann
049 – BOYS – LIGHT – 8 & 9 y – BEGINNER – ORANGE & GREEN (13 competitors)
SAT 1325-1415 Dylan De Bruyn Landre Botma Zak Goosen Gosego Assegaai
050 – BOYS – LIGHT – 8 & 9 y – INTERMEDIATE – BLUE & PURPLE (5 competitors)
SAT 1435-1455 Wesley Barkhuizen Henro Kuhn Roezelt Jordaan Christiaan De Beer
052 – BOYS – LIGHT – 10 & 11 y – NOVICE – WHITE & YELLOW (14 competitors)
SAT 1247-1330 Dewald Geldenhuys Jandre Marais Conrad Van Rooyen Josh V Heerden
053 – BOYS – LIGHT – 10 & 11 y – BEGINNER – ORANGE & GREEN (16 competitors)
SAT 1339-1422 Franklin Davids Charl Marais Kyle Mouton Lojza Pisonic
054 – BOYS – LIGHT – 10 & 11 y – INTERMEDIATE – BLUE & PURPLE (12 competitors)
SAT 1439-1510 Stephan Nel Dian Snyman Tumelo Lekhelebane Steven Laubscher
055 – BOYS – LIGHT – 10 & 11 y – ADVANCED – BROWN & BLACK (5 competitors)
SAT 1530-1546 Hannes Muller Delano Müller Franco Strydom Jay Brown
056 – BOYS – LIGHT – 12 & 13 y – NOVICE – WHITE & YELLOW (17 competitors)
SAT 1212-1317 Michael Van Der Merwe Phillip De Villiers Micah Lurie Wentzel Kriek
057 – BOYS – LIGHT – 12 & 13 y – BEGINNER – ORANGE & GREEN (11 competitors)
SAT 1320-1405 Bernard Van Staden Rocco Krynen Wiam Botha Marco O’neill
058 – BOYS – LIGHT – 12 & 13 y – INTERMEDIATE – BLUE & PURPLE (12 competitors)
SAT 1420-1505 Brendon Abraham Coetzee Saige Walbrugh Herman Bester Francois De Wet
059 – BOYS – LIGHT – 12 & 13 y – ADVANCED – BROWN & BLACK (6 competitors)
SAT 1513-1538 Nitamo Gaoraelwe Stefan Petorius Muhammad Patel Jd De Jager
060 – BOYS – LIGHT – 14 & 15 y – NOVICE – WHITE & YELLOW (9 competitors)
SAT 0000-0000 Henko Neethlig Yushrie Louw Jacobus Potgieter Jason Barnard
061 – BOYS – LIGHT – 14 & 15 y – BEGINNER – ORANGE & GREEN (13 competitors)
SAT 1130-1215 Willie Hanekom Edmond Jansen Marco Silvis Kiaan Kleynhans
062 – BOYS – LIGHT – 14 & 15 y – INTERMEDIATE – BLUE & PURPLE (7 competitors)
SAT 1250-1312 Renaldo Coetser Dawid Du Plessis Alexander Biccard Christiaan Cameron
063 – BOYS – LIGHT – 14 & 15 y – ADVANCED – BROWN & BLACK (17 competitors)
SAT 1424-1530 Attie Roos Angelo Bowles Tyren Van Der Spuy Jamayne Van Wyk
064 – BOYS – LIGHT – 16 & 17 y – NOVICE – WHITE & YELLOW (9 competitors)
SAT 1250-1323 Kailen Naidoo Ruan Nel Hj Bester Kyle Daniels
065 – BOYS – LIGHT – 16 & 17 y – BEGINNER – ORANGE & GREEN (10 competitors)
SAT 1337-1416 Blaze Thompson Timothy Baard Rainier Pretorius Bernhard Pretorius
066 – BOYS – LIGHT – 16 & 17 y – INTERMEDIATE – BLUE & PURPLE (10 competitors)
SAT 1610-1645 Stefan Joubert Jedian Mclachlan Hagen Horseman Dominik Klem
067 – BOYS – LIGHT – 16 & 17 y – ADVANCED – BROWN & BLACK (12 competitors)
SAT 1810-1855 Marius Du Toit Andre Du Plessis Romeo Taljaard Ramano Popham
068 – GIRLS – LIGHT – 7 & UNDER – OPEN/TOGETHER – ALL GRADES (7 competitors)
SAT 0930-0000 Danielle Alexis Snyders Saidi Walbrugh Pearhynn Gelderbloem Tianri Van Niekerk
069 – GIRLS – LIGHT – 8 & 9 y – NOVICE – WHITE & YELLOW (3 competitors)
SAT 1044-1050 Keleen Ponton Eldurette Botha Lindy Snyman
070 – GIRLS – LIGHT – 8 & 9 y – BEGINNER – ORANGE & GREEN (1 competitors)
SAT 1055-0000 Caitlin Adamson
071 – GIRLS – LIGHT – 8 & 9 y – INTERMEDIATE – BLUE & PURPLE (2 competitors)
SAT 1056-1105 Erne’ Smalberger Erne Malan
072 – GIRLS – LIGHT – 8 & 9 y – ADVANCED – BROWN & BLACK (1 competitors)
SAT 1110-1110 Lisa Matar
073 – GIRLS – LIGHT – 10 & 11 y – NOVICE – WHITE & YELLOW (5 competitors)
SAT 1105-1115 Lee Kleynhans Nikita Van Den Berg Hannah Mc Crae Jasmine Keith-bandath
074 – GIRLS – LIGHT – 10 & 11 y – BEGINNER – ORANGE & GREEN (7 competitors)
SAT 1126-1147 Wiandi Taljaard Chelsea Lamprecht Sharne Jardine Abigail Minnies
075 – GIRLS – LIGHT – 10 & 11 y – INTERMEDIATE – BLUE & PURPLE (5 competitors)
SAT 1202-1225 Courtney Sardo Ivonne Nitz Jasmin April Shanice April
077 – GIRLS – LIGHT – 12 & 13 y – NOVICE – WHITE & YELLOW (8 competitors)
SAT 1404-1437 Anrie Greeff Carla Rediker Ziane Muller Karlien Smith
078 – GIRLS – LIGHT – 12 & 13 y – BEGINNER – ORANGE & GREEN (3 competitors)
SAT 1445-1456 Caitlan Dyck Anzel Kellerman Bianca Mulder
079 – GIRLS – LIGHT – 12 & 13 y – INTERMEDIATE – BLUE & PURPLE (8 competitors)
SAT 1500-1537 Madelene Joubert Chanelle Van Der Merwe Kayla Mulder Alex Scriven
080 – GIRLS – LIGHT – 12 & 13 y – ADVANCED – BROWN & BLACK (1 competitors)
SAT 1538-1538 Jemima Van Schalkwyk
081 – GIRLS – LIGHT – 14 & 15 y – NOVICE – WHITE & YELLOW (7 competitors)
SAT 1400-1430 Zoenell Curry Corneli Shannon Walbrugh Siobhan Welgemoed
082 – GIRLS – LIGHT – 14 & 15 y – BEGINNER – ORANGE & GREEN (2 competitors)
SAT 1433-1442 Natascha Sell Anine Mouton
083 – GIRLS – LIGHT – 14 & 15 y – INTERMEDIATE – BLUE & PURPLE (1 competitors)
SAT 1445-1448 Lindre Du Toit
084 – GIRLS – LIGHT – 14 & 15 y – ADVANCED – BROWN & BLACK (7 competitors)
SAT 1452-1519 Imane Hoffman Mischka Laubscher Chantelle De Jager Zaanru Frazer
085 – GIRLS – LIGHT – 16 & 17 y – NOVICE – WHITE & YELLOW (2 competitors)
SAT 1500-1510 Kim Schaffers Megan Lucas
087 – GIRLS – LIGHT – 16 & 17 y – INTERMEDIATE – BLUE & PURPLE (4 competitors)
SAT 1236-1255 Tinize Harper Evagne Adams Caitlin Smit Andrea Buitendag
088 – GIRLS – LIGHT – 16 & 17 y – ADVANCED – BROWN & BLACK (5 competitors)
SAT 1300-1325 Martica Marais Nazneen Ebrahim Lana-leigh Le Grange Nadine Patterson
089 – BOYS – KUMITE – 9 & UNDER – BEGINNER – WHITE TO ORANGE (23 competitors)
SUN 0935-1038 Gosego Assegaai Francois Rautenbach Cain Chandler Kye Harris
090 – BOYS – KUMITE – 9 & UNDER – INTERMEDIATE – GREEN TO PURPLE (9 competitors)
SUN 1100-1125 Luka Coetzee Kitso Motlaloso Tlhago Motlhasi Jawaad Isaacs
092 – BOYS – KUMITE – 10 TO 12 y – BEGINNER – WHITE TO ORANGE (13 competitors)
SUN 1007-1115 Lojza Pisonic Thato Selete Jandre Marais Gem Boswell Tayler
093 – BOYS – KUMITE – 10 TO 12 y – INTERMEDIATE – GREEN TO PURPLE (16 competitors)
SUN 1117-1227 Noah Chatz Aiden Trahms Tyrique Esau Gehan Venter
094 – BOYS – KUMITE – 10 TO 12 y – ADVANCED – BROWN & BLACK (6 competitors)
SUN 1326-1344 Hannes Muller Delano Landsman Oreratile Letsapa Jay Brown
095 – BOYS – KUMITE – 13 TO 15 y – BEGINNER – WHITE TO ORANGE (4 competitors)
SUN 0950-1010 Basie Van Den Berg James Ian Taylor Zubair Esua Ofentse Molebatsi
096 – BOYS – KUMITE – 13 TO 15 y – INTERMEDIATE – GREEN TO PURPLE (9 competitors)
SUN 1035-1055 Benjamin Roode Abdudayaan Botha Coenraad Lotz Tiaan Van Der Westhuizen
097 – BOYS – KUMITE – 13 TO 15 y – ADVANCED – BROWN & BLACK (5 competitors)
SUN 1055-1115 Tshepang Pheko Olorato Moletsane Aobakwe Ditlhokwa Jean Pierre Duncan
098 – BOYS – KUMITE – 16 & 17 y – BEGINNER – WHITE TO ORANGE (2 competitors)
SUN 1120-1135 Eddie Jones Jan-hendrik Hofmeyr
099 – BOYS – KUMITE – 16 & 17 y – INTERMEDIATE – GREEN TO PURPLE (2 competitors)
SUN 1135-1140 David Cupido Marco Grobler
100 – BOYS – KUMITE – 16 & 17 y – ADVANCED – BROWN & BLACK (6 competitors)
SUN 1135-1200 Tumelo Gareseitse Aashiq Nepaul Wlllem Scheepers Jesmond Van Wyk
101 – GIRLS – KUMITE – 9 & UNDER – BEGINNER – WHITE TO ORANGE (5 competitors)
SUN 0905-0000 Keleen Ponton Jill September Zaahra Isaacs Fatima Cornelius
102 – GIRLS – KUMITE – 9 & UNDER – INTERMEDIATE – GREEN TO PURPLE (11 competitors)
SUN 0950-1000 Caitlin Adamson Zahra Fortuin Aaqilah Kammies Mia Raymond
104 – GIRLS – KUMITE – 10 TO 12 y – BEGINNER – WHITE TO ORANGE (10 competitors)
SUN 1145-1205 Andrea Douman Ashleigh Turner Wiandi Taljaard Shahieda Downman
105 – GIRLS – KUMITE – 10 TO 12 y – INTERMEDIATE – GREEN TO PURPLE (10 competitors)
SUN 1216-1243 Zubieda Brown Ameroh Froude Shanice April Kago Radebe
106 – GIRLS – KUMITE – 10 TO 12 y – ADVANCED – BROWN & BLACK (1 competitors)
SUN 1245-1255 Akeela Salie
107 – GIRLS – KUMITE – 13 TO 15 y – BEGINNER – WHITE TO ORANGE (4 competitors)
SUN 0900-0910 Zoenell Curry Mmabatho Letsholo Siobhan Welgemoed Veronicca Molefe
108 – GIRLS – KUMITE – 13 TO 15 y – INTERMEDIATE – GREEN TO PURPLE (3 competitors)
SUN 0915-0935 Karla Oosthuysen Ancke Lee Onthatagale Nteta
109 – GIRLS – KUMITE – 13 TO 15 y – ADVANCED – BROWN & BLACK (4 competitors)
SUN 0930-0950 Zaanru Frazer Meagan Nel Jemima Van Schalkwyk Ziyanda Rasinous
111 – GIRLS – KUMITE – 16 & 17 y – INTERMEDIATE – GREEN TO PURPLE (1 competitors)
SUN 1215-1223 Caitlin Smit
112 – GIRLS – KUMITE – 16 & 17 y – ADVANCED – BROWN & BLACK (3 competitors)
SUN 1210-1223 Asthon Moses Simone Verdoodt Nadine Patterson
113 – BOYS – MMA LIGHT – 8 & 9 y SHORT – NO BELTS – WEIGHT CLASS ONLY (2 competitors)
SAT 1555-1600 Willie Smalberger Stefan Van As
114 – BOYS – MMA LIGHT – 8 & 9 y TALL – NO BELTS – WEIGHT CLASS ONLY (3 competitors)
SAT 1600-1611 Dylan De Bruyn Handre’ Strydom Tiaan Van As
115 – BOYS – MMA LIGHT – 10 & 11 y SHORT – NO BELTS – WEIGHT CLASS ONLY (8 competitors)
SAT 1630-1700 Dylan Pienaar Ruben Cawood Dian Snyman Sias Rabie
116 – BOYS – MMA LIGHT – 10 & 11 y TALL – NO BELTS – WEIGHT CLASS ONLY (6 competitors)
SAT 1700-1721 Hannes Muller Franklin Davids Stephan Nel Mikael Van Rensburg
117 – BOYS – MMA LIGHT – 12 & 13y SHORT – NO BELTS – WEIGHT CLASS ONLY (7 competitors)
SAT 1610-1640 Francois De Wet Rocco Krynen Marco Coetzee Muhammad Patel
118 – BOYS – MMA LIGHT – 12 & 13y TALL – NO BELTS – WEIGHT CLASS ONLY (5 competitors)
SAT 1640-1700 Bernard Van Staden Spyker Johannes Schutte Brenden Van Rensburg Marco O’neill
119 – BOYS – MMA LIGHT – 14 & 15 under 55Kg – NO BELTS – WEIGHT CLASS ONLY (3 competitors)
SAT 1634-1645 Adriaan Venter Bradly Vermaak Jason Barnard
120 – BOYS – MMA LIGHT – 14 & 15 55 – 63Kg – NO BELTS – WEIGHT CLASS ONLY (5 competitors)
SAT 1700-1725 Daniel Barlett Bilaal Patel Daniel Cole Cole Tyrone Manley
121 – BOYS – MMA LIGHT – 14 & 15 >63 – 70 Kg – NO BELTS – WEIGHT CLASS ONLY (3 competitors)
SAT 1730-1740 Jp Nieuwoudt Liam Bezance Keenan Shields
122 – BOYS – MMA LIGHT – 14 & 15 over 70 Kg – NO BELTS – WEIGHT CLASS ONLY (4 competitors)
SAT 1745-1800 Renaldo Coetser Brandon Stopforth Rayden Peyper Henrico Mienie
123 – BOYS – MMA LIGHT – 16 & 17 under 65Kg – NO BELTS – WEIGHT CLASS ONLY (10 competitors)
SAT 1745-1815 Ruan Greyling Jade Brown Kelman Hakime Daniel Combrinck
124 – BOYS – MMA LIGHT – 16 & 17 65 – 75Kg – NO BELTS – WEIGHT CLASS ONLY (7 competitors)
SAT 1820-1850 Timothy Baard Kainkoppel Dominik Klem Adam Zimring
125 – BOYS – MMA LIGHT – 16 & 17 (2 competitors) 
SAT 1900-1905 Taygen James Ruan Van Zyl
126 – BOYS – MMA LIGHT – 16 & 17 over 85Kg – NO BELTS – WEIGHT CLASS ONLY (1 competitors)
SAT 1909-1910 Romeo Taljaard
127 – GIRLS – MMA LIGHT – 8 & 9 y SHORT – NO BELTS – WEIGHT CLASS ONLY (1 competitors)
SAT 1345-1345 Lindy Snyman
129 – GIRLS – MMA LIGHT – 10 & 11 y SHORT – NO BELTS – WEIGHT CLASS ONLY (2 competitors)
SAT 1545-1555 Wiandi Taljaard Leone Brand
131 – GIRLS – MMA LIGHT – 12 & 13y SHORT – NO BELTS – WEIGHT CLASS ONLY (4 competitors)
SAT 1405-1418 Shante’ Smalberger Annika Smalberger Anzel Kellerman Bianca Mulder
135 – GIRLS – MMA LIGHT – 14 & 15 over 55kg – NO BELTS – WEIGHT CLASS ONLY (2 competitors)
SAT 1730-0000 Mischka Laubscher Zoenell Curry
137 – GIRLS – MMA LIGHT – 16 & 17 50 – 60 Kg – NO BELTS – WEIGHT CLASS ONLY (1 competitors)
SAT 1420-1422 Charmaine Botha
138 – GIRLS – MMA LIGHT – 16 & 17 over 60 Kg – NO BELTS – WEIGHT CLASS ONLY (1 competitors)
SAT 0000-0000 Tinize Harper
139 – BOYS – N0 GI JIU JITSU – 6 & 7 – OPEN – up till 25 kg (5 competitors)
SUN 1005-1043 Divan Theo Nysschens Jamie Thompson Marlou Marais Clive Bartlett
140 – BOYS – N0 GI JIU JITSU – 6 & 7 – OPEN – >25 to 30kg (6 competitors)
SUN 1032-1100 Justin Aucamp Kayden Frick Matthew Webster
141 – BOYS – N0 GI JIU JITSU – 6 & 7 – OPEN – >30 to 35kg (1 competitors)
SUN 1110-1110 Daniel Havenga
142 – BOYS – N0 GI JIU JITSU – 6 & 7 – OPEN – over 35kg (3 competitors)
SUN 1114-1132 Jean Laas Sipho Matrose Pierre Froneman
143 – BOYS – N0 GI JIU JITSU – 8 & 9 y – OPEN – up till 30 kg (11 competitors)
SUN 1150-1235 Liam Dickson Riley Laden Francois Du Toit Maxim Nel
144 – BOYS – N0 GI JIU JITSU – 8 & 9 y – OPEN – >30 to 37kg (12 competitors)
SUN 1310-1350 Qasim Edross Anrich Nothnagel Jean Coetzee Luka Coetzee
145 – BOYS – N0 GI JIU JITSU – 8 & 9 y – OPEN – >37 to 44kg (6 competitors)
SUN 1359-1415 Daniel Kennon Terence Fouche Wesley Barkhuizen Kyle Hadley
146 – BOYS – N0 GI JIU JITSU – 8 & 9 y – OPEN – over 44kg (5 competitors)
SUN 1418-1438 Colby Morison Peter De Villiers Hughwin Hyman Cameron Milne
147 – BOYS – N0 GI JIU JITSU – 10 & 11 – OPEN – up till 37 kg (11 competitors)
SUN 1157-1143 Jayden Peyper Ruben Crous Ruben Cawood Seth Jonker
147B – BOYS – N0 GI JIU JITSU – 10 & 11 – OPEN – 23 to 30 kg (1 competitors)
SUN 1326-1328 Drikus De Jager
148 – BOYS – N0 GI JIU JITSU – 10 & 11 – OPEN – >37 to 44kg (9 competitors)
SUN 1209-1239 Cormac Stiles Conrad Martins Dian Snyman Jp Bezuidenhout
149 – BOYS – N0 GI JIU JITSU – 10 & 11 – OPEN – >44 to 51kg (9 competitors)
SUN 1249-1314 Pierre Pienaar David Van Zyl Heindrich Pepler Patrick Habiyaremye
150 – BOYS – N0 GI JIU JITSU – 10 & 11 – OPEN – over 51kg (8 competitors)
SUN 1332-1406 Hannes Muller Myles Prinsloo Jomo Mann Peter Ratilovskiy
150B – BOYS – N0 GI JIU JITSU – 10 & 11 – OPEN – over 70kg (1 competitors)
SUN 1329-1331 Mikael Van Rensburg
151 – BOYS – N0 GI JIU JITSU – 12 & 13 – OPEN – up till 45 kg (7 competitors)
SUN 1404-1422 Muhammad Patel Joe Plotz Rocco Krynen Tristan Nel
152 – BOYS – N0 GI JIU JITSU – 12 & 13 – OPEN – >45 to 52kg (7 competitors)
SUN 1428-1437 Francois De Wet Wayne Harper Ernst Van As
153 – BOYS – N0 GI JIU JITSU – 12 & 13 – OPEN – >52 to 60kg (4 competitors)
SUN 1447-1451 Bernard Van Staden Marco Coetzee Wentzel Kriek Jj Van Der Merwe
154 – BOYS – N0 GI JIU JITSU – 12 & 13 – OPEN – over 60kg (4 competitors)
SUN 1454-1507 Joshua Mathiesen Liam Hare Lucian Fortuin Wiam Botha
154B – BOYS – N0 GI JIU JITSU – 12 & 13 – OPEN – over 72kg (4 competitors)
SUN 1457-1508 Brenden Van Rensburg Calib Ehlers Marco O’neill Spyker Johannes Schutte
155 – BOYS – N0 GI JIU JITSU – 14 & 15 – BEGINNER – under 55 LESS THAN 1 YEAR EXPERIENCE (5 competitors)
SUN 1001-1017 Jason Barnard Brendon Africa Bradly Vermaak Luke Johns
156 – BOYS – N0 GI JIU JITSU – 14 & 15 – ADVANCED – under 55 kg OVER 1 YEARS EXPERIENCE (5 competitors)
SUN 1020-1044 Siviwe Marco Nothnagel Reabetswe Ned Asake Mpotulo
157 – BOYS – N0 GI JIU JITSU – 14 & 15 – BEGINNER – 55 TO 63kg LESS THAN 1 YEAR EXPERIENCE (2 competitors)
SUN 1058-1103 Tristan Brand Cole Tyrone Manley
158 – BOYS – N0 GI JIU JITSU – 14 & 15 – ADVANCED – 55 TO 63kg OVER 1 YEARS EXPERIENCE (4 competitors)
SUN 1105-1115 Daniel Barlett Bilaal Patel Marco Silvis Dylan Mantel
159 – BOYS – N0 GI JIU JITSU – 14 & 15 – BEGINNER – >63 TO 70kg LESS THAN 1 YEAR EXPERIENCE (1 competitors)
SUN 1116-1126 Jeraldo September
160 – BOYS – N0 GI JIU JITSU – 14 & 15 – ADVANCED – >63 TO 70kg OVER 1 YEARS EXPERIENCE (2 competitors)
SUN 1271-1134 Tian Visser Troy Innes
161 – BOYS – N0 GI JIU JITSU – 14 & 15 – BEGINNER – over 70kg LESS THAN 1 YEAR EXPERIENCE (2 competitors)
SUN 1135-1137 Renaldo Coetser Gareth Carrick
161A – BOYS – N0 GI JIU JITSU – 14 & 15 – BEGINNER – over 70kg LESS THAN 1 YEAR EXPERIENCE (2 competitors)
SUN 1214-1224 Bradley Barkhuizen Rayden Peyper
162 – BOYS – N0 GI JIU JITSU – 14 & 15 – ADVANCED – over 70kg OVER 1 YEARS EXPERIENCE (3 competitors)
SUN 1140-1140 Roy Kerkman Kaden Creighton Johannes Mouton
163 – BOYS – N0 GI JIU JITSU – 16 & 17 – BEGINNER – under 65 LESS THAN 1 YEAR EXPERIENCE (13 competitors)
SUN 1225-1328 Jason Douglas Wright Kia Van Den Berg Ruan Greyling Blaze Thompson
164 – BOYS – N0 GI JIU JITSU – 16 & 17 – ADVANCED – under 65 kg OVER 1 YEARS EXPERIENCE (9 competitors)
SUN 1157-1255 Jade Brown Hendrik La Cock Jaunde Thiart Tiisetsang Khethali
165 – BOYS – N0 GI JIU JITSU – 16 & 17 – BEGINNER – 65 TO 75kg LESS THAN 1 YEAR EXPERIENCE (6 competitors)
SUN 1333-13 5 Timothy Baard Bernhard Pretorius Brandon Young David Janse Van Rensburg
166 – BOYS – N0 GI JIU JITSU – 16 & 17 – ADVANCED – 65 TO 75kg OVER 1 YEARS EXPERIENCE (3 competitors)
SUN 1255-1307 Michael Blok Dominik Klem Reabetswe Ned
167 – BOYS – N0 GI JIU JITSU – 16 & 17 – BEGINNER – >75 TO 85kg LESS THAN 1 YEAR EXPERIENCE (1 competitors)
SUN 0000-0000 Kyle Daniels
168 – BOYS – N0 GI JIU JITSU – 16 & 17 – ADVANCED – >75 TO 85kg OVER 1 YEARS EXPERIENCE (1 competitors)
SUN 1300-1315 Taygen James
169 – BOYS – N0 GI JIU JITSU – 16 & 17 – BEGINNER – over 85kg LESS THAN 1 YEAR EXPERIENCE (3 competitors)
SUN 1450-1455 Emile Scheepers Jaco De Villiers Robbie Pretorius
170 – BOYS – N0 GI JIU JITSU – 16 & 17 – ADVANCED – over 85kg OVER 1 YEARS EXPERIENCE (1 competitors)
SUN 1316-1321 Dalton Fourie
171 – GIRLS – N0 GI JIU JITSU – 6 & 7 – OPEN – under 25 kg (1 competitors)
SUN 1000-1003 Dheena Dollie
172 – GIRLS – N0 GI JIU JITSU – 6 & 7 – OPEN – 25kg and over (4 competitors)
SUN 1015-1030 Caylee Rademan Catarina Brito Kelse’ Taljaard Tianri Van Niekerk
173 – GIRLS – N0 GI JIU JITSU – 8 & 9 y – OPEN – under 30 kg (4 competitors)
SUN 1033-1043 Jade Bremner Lindy Snyman Eldurette Botha Leigh Van Deventer
174 – GIRLS – N0 GI JIU JITSU – 8 & 9 y – OPEN – 30kg and over (3 competitors)
SUN 1045-1102 Jemma Grobler Kendra Stiles Catja Van Zyl
174B – GIRLS – N0 GI JIU JITSU – 8 & 9 y – OPEN – 60kg and over (1 competitors)
SUN 1103-1103 Camille Ngoie
175 – GIRLS – N0 GI JIU JITSU – 10 & 11 – OPEN – under 35 kg (1 competitors)
SUN 1000-1005 Tamlyn Rossouw
176 – GIRLS – N0 GI JIU JITSU – 10 & 11 – OPEN – 35kg and over (3 competitors)
SUN 1021-1031 Morgan Mantel Page Stella-jean Hoffman Tyler Kelsall
178 – GIRLS – N0 GI JIU JITSU – 12 & 13 – OPEN – 40kg and over (4 competitors)
SUN 1125-1142 Shante’ Smalberger Annika Smalberger Carla Grobler Jodie Barkhuizen
178B – GIRLS – N0 GI JIU JITSU – 12 & 13 – OPEN – 70kg and over (3 competitors)
SUN 1140-1155 Caitlan Dyck Kristen Morison Bianca Mulder
181 – GIRLS – N0 GI JIU JITSU – 14 & 15 – BEGINNER – 45 – 55kg LESS THAN 1 YEAR EXPERIENCE (2 competitors)
SUN 1407-1420 Mayteng Cheng Zann-mari Steyn
183 – GIRLS – N0 GI JIU JITSU – 14 & 15 – BEGINNER – over 55kg LESS THAN 1 YEAR EXPERIENCE (1 competitors)
SUN 0000-0000 Siobhan Welgemoed
184 – GIRLS – N0 GI JIU JITSU – 14 & 15 – ADVANCED – over 55kg OVER 1 YEARS EXPERIENCE (1 competitors)
SUN 1433-1437 Mischka Laubscher
184B – GIRLS – N0 GI JIU JITSU – 14 & 15 – ADVANCED – over 75kg OVER 1 YEARS EXPERIENCE (1 competitors)
SUN 1433-1437 Carla Neto
187 – GIRLS – N0 GI JIU JITSU – 16 & 17 – BEGINNER – 50 – 60kg LESS THAN 1 YEAR EXPERIENCE (1 competitors)
SUN 1411-1413 Kim Schaffers
189 – GIRLS – N0 GI JIU JITSU – 16 & 17 – BEGINNER – over 60kg LESS THAN 1 YEAR EXPERIENCE (3 competitors)
SUN 1415-1435 Nadine Patterson Tatum Brandt Kyla Minnie
190 – GIRLS – N0 GI JIU JITSU – 16 & 17 – ADVANCED – over 60kg OVER 1 YEARS EXPERIENCE (2 competitors)
SUN 1340-1345 Mira Blume Lana-leigh Le Grange
191 – BOYS – TAG TEAM SEMI – 13 & UNDER – OPEN – (4 competitors)
SUN 1240-1320 Marco Coetzee Brendon Abraham Coetzee Tristan Moore Jay Brown
192 – BOYS – TAG TEAM SEMI – 14 TO 17 y – NOVICE & BEGINNER – WHITE TO GREEN BELT (1 competitors)
SUN 1320-1320 Blaze Thompson
193 – BOYS – TAG TEAM SEMI – 14 TO 17 y – INTERMEDIATE & ADVANCED – BLUE TO BLACK (28 competitors)
SUN 1345-1420 Angelo Bowles Brandon Stopforth
194 – GIRLS – TAG TEAM SEMI – 13 & UNDER – OPEN – (2 competitors)
SUN 0940-0950 Samantha Sardo Bianca Mulder
196 – GIRLS – TAG TEAM SEMI – 14 TO 17 y – INTERMEDIATE & ADVANCED – BLUE TO BLACK (2 competitors)
SUN 1015-1020 Fusion Girls 14-17 San-marie Van Niekerk
203 – BOYS – SPORT FULL 14-16 – >55-60 KG – NO BELTS – WEIGHT CLASS ONLY (2 competitors)
SUN 1025-1035 Daniel Cole Jedian Mclachlan
204 – BOYS – SPORT FULL 14-16 – >60-65 KG – NO BELTS – WEIGHT CLASS ONLY (2 competitors)
SUN 1040-1050 Bilaal Patel Jan-hendrik Hofmeyr
205 – BOYS – SPORT FULL 14-16 – >65-70KG – NO BELTS – WEIGHT CLASS ONLY (2 competitors)
SUN 1059-1106 Keenan Shields Conway Van Der Berg
206 – BOYS – SPORT FULL 14-16 – OVER 70 KG – NO BELTS – WEIGHT CLASS ONLY (5 competitors)
SUN 1122-1200 Hagen Horseman Philip Ferreira Brandon Stopforth Rico Kernekamp
207 – BOYS – SPORT FULL 17 & 18 – UNDER 70 KG – NO BELTS – WEIGHT CLASS ONLY (4 competitors)
SUN 1221-1256 Saint Dumas Lee Forbes Kurt Johnsn Hein Sieberhagen
208 – BOYS – SPORT FULL 17 & 18 – >70 – 76 KG – NO BELTS – WEIGHT CLASS ONLY (1 competitors)
SUN 1304-1309 Shayan Parbhoo
209 – BOYS – SPORT FULL 17 & 18 – >76- 82 KG – NO BELTS – WEIGHT CLASS ONLY (1 competitors)
SUN 1304-1309 Marco Coetser
210 – BOYS – SPORT FULL 17 & 18 – OVER 82 KG – NO BELTS – WEIGHT CLASS ONLY (1 competitors)
SUN 1330-1330 Neil Hanekom
211 – BOYS – TRAD KATA – 9 & UNDER – NOVICE & BEGINNER – WHITE YELLOW & ORANGE (26 competitors)
SAT 0920-1010 Maahir Osman Everhardus J Treurnicht Gosego Assegaai Abdul Ghaliep Fortuin
212 – BOYS – TRAD KATA – 9 & UNDER – INTERMEDIATE – GREEN BLUE & PURPLE (9 competitors)
SAT 1025-1040 Shu-aib Cassiem Tlhago Motlhasi Ryan Du Rand X
214 – BOYS – TRAD KATA – 10 TO 12 y – NOVICE & BEGINNER – WHITE YELLOW & ORANGE (19 competitors)
SAT 1540-1610 Lojza Pisonic Jarrod De Jongh Neo Khumalo Thato Selete
215 – BOYS – TRAD KATA – 10 TO 12 y – INTERMEDIATE – GREEN BLUE & PURPLE (23 competitors)
SAT 1605-1644 Olerato Gaolaolwe Mark Woods Ofentse Moshaoa Modise Qwelane
216 – BOYS – TRAD KATA – 10 TO 12 y – ADVANCED – BROWN & BLACK (8 competitors)
SAT 1750-1710 Franco Strydom Delano Landsman Oreratile Letsapa Marco Coetzee
217 – BOYS – TRAD KATA – 13 TO 15 y – NOVICE & BEGINNER – WHITE YELLOW & ORANGE (5 competitors)
SAT 1545-1605 Mpho Mahlasela Peyton Londt Ofentse Molebatsi James Ian Taylor
218 – BOYS – TRAD KATA – 13 TO 15 y – INTERMEDIATE – GREEN BLUE & PURPLE (10 competitors)
SAT 1605-1620 Tiaan Van Der Westhuizen Robert Kirsten Uzell Carelse Benjamin Roode
219 – BOYS – TRAD KATA – 13 TO 15 y – ADVANCED – BROWN & BLACK (7 competitors)
SAT 1627-1640 Jp Nieuwoudt Tshepang Pheko Aobakwe Ditlhokwa Tyrese Moses
221 – BOYS – TRAD KATA – 16 & 17 y – INTERMEDIATE – GREEN BLUE & PURPLE (2 competitors)
SAT 1300-1310 Marco Grobler David Cupido
222 – BOYS – TRAD KATA – 16 & 17 y – ADVANCED – BROWN & BLACK (8 competitors)
SAT 1314-1330 Aashiq Nepaul Tumelo Gareseitse Saint Dumas
223 – GIRLS – TRAD KATA – 9 & UNDER – NOVICE & BEGINNER – WHITE YELLOW & ORANGE (11 competitors)
SAT 1240-1250 Fatima Cornelius Grace Wyngaard Xante Damon
224 – GIRLS – TRAD KATA – 9 & UNDER – INTERMEDIATE – GREEN BLUE & PURPLE (4 competitors)
SAT 1254-1259 Zahra Fortuin Caitlin Adamson Aaqilah Kammies
226 – GIRLS – TRAD KATA – 10 TO 12 y – NOVICE & BEGINNER – WHITE YELLOW & ORANGE (10 competitors)
SAT 1330-1346 Shahieda Downman Andrea Douman Ashleigh Turner
227 – GIRLS – TRAD KATA – 10 TO 12 y – INTERMEDIATE – GREEN BLUE & PURPLE (11 competitors)
SAT 1347-1412 Ameroh Froude Zubieda Brown Thalishia Rademeyer
228 – GIRLS – TRAD KATA – 10 TO 12 y – ADVANCED – BROWN & BLACK (1 competitors)
SAT 0121-0123 Akeela Salie
229 – GIRLS – TRAD KATA – 13 TO 15 y – NOVICE & BEGINNER – WHITE YELLOW & ORANGE (7 competitors)
SAT 1439-1453 Mmabatho Letsholo Jaylin Carolus Mitculay Swarts
230 – GIRLS – TRAD KATA – 13 TO 15 y – INTERMEDIATE – GREEN BLUE & PURPLE (3 competitors)
SAT 1455-1512 Karla Oosthuysen Inge Titus Ancke Lee
231 – GIRLS – TRAD KATA – 13 TO 15 y – ADVANCED – BROWN & BLACK (4 competitors)
SAT 1513-1530 Meagan Nel Stephanie Linder Jemima Van Schalkwyk Ziyanda Rasinous
233 – GIRLS – TRAD KATA – 16 & 17 y – INTERMEDIATE – GREEN BLUE & PURPLE (1 competitors)
SAT 1115-1125 Caitlin Smit
234 – GIRLS – TRAD KATA – 16 & 17 y – ADVANCED – BROWN & BLACK (4 competitors)
SAT 1125-1140 Asthon Moses Nadine Patterson Simone Verdoodt
236 – BOYS – KATA WEAPONS – 9 & UNDER – INTERMEDIATE – GREEN BLUE & PURPLE (2 competitors)
SAT 1055-1105 Roezelt Jordaan Wiehahn Theron
239 – BOYS – KATA WEAPONS – 10 TO 12 y – INTERMEDIATE – GREEN BLUE & PURPLE (10 competitors)
SAT 1720-1735 Angelo Da Silva Jessey Isaacs Mark Woods Andre Du Plessis
240 – BOYS – KATA WEAPONS – 10 TO 12 y – ADVANCED – BROWN & BLACK (4 competitors)
SAT 1737-1756 Emrick Hermann Brody Steyn Jd De Jager Marco Coetzee
241 – BOYS – KATA WEAPONS – 13 TO 15 y – NOVICE & BEGINNER – WHITE YELLOW & ORANGE (1 competitors)
SAT 1700-1710 Peyton Londt
242 – BOYS – KATA WEAPONS – 13 TO 15 y – INTERMEDIATE – GREEN BLUE & PURPLE (2 competitors)
SAT 1705-1709 Robert Kirsten Harry Scholtz
243 – BOYS – KATA WEAPONS – 13 TO 15 y – ADVANCED – BROWN & BLACK (2 competitors)
SAT 1710-1715 Jamayne Van Wyk Julian Mcgowan
245 – BOYS – KATA WEAPONS – 16 & 17 y – INTERMEDIATE – GREEN BLUE & PURPLE (1 competitors)
SAT 1341-1350 Robbie Pretorius
246 – BOYS – KATA WEAPONS – 16 & 17 y – ADVANCED – BROWN & BLACK (4 competitors)
SAT 1345-1355 Romeo Taljaard Marius Du Toit Jesmond Van Wyk
247 – GIRLS – KATA WEAPONS – 9 & UNDER – NOVICE & BEGINNER – WHITE YELLOW & ORANGE (2 competitors)
SAT 1306-1309 Xante Damon Kelse’ Taljaard
248 – GIRLS – KATA WEAPONS – 9 & UNDER – INTERMEDIATE – GREEN BLUE & PURPLE (1 competitors)
SAT 1315-1317 Erne Malan
251 – GIRLS – KATA WEAPONS – 10 TO 12 y – INTERMEDIATE – GREEN BLUE & PURPLE (6 competitors)
SAT 1415-1430 Shanice April Kelly-ann Cloete Jessica Da Silva
253 – GIRLS – KATA WEAPONS – 13 TO 15 y – NOVICE & BEGINNER – WHITE YELLOW & ORANGE (1 competitors)
SAT 1530-1532 Jodine Ryan
254 – GIRLS – KATA WEAPONS – 13 TO 15 y – INTERMEDIATE – GREEN BLUE & PURPLE (1 competitors)
SAT 1532-1535 Inge Titus
255 – GIRLS – KATA WEAPONS – 13 TO 15 y – ADVANCED – BROWN & BLACK (5 competitors)
SAT 1535-1555 Ziyanda Rasinous Carla Neto Jemima Van Schalkwyk
257 – GIRLS – KATA WEAPONS – 16 & 17 y – INTERMEDIATE – GREEN BLUE & PURPLE (1 competitors)
SAT 1150-1155 Caitlin Smit
259 – BOYS – KATA CREATIVE – – NOVICE/BEGINNER – WHITE TO GREEN BELT – 12 & Under (2 competitors)
SAT 1355-1415 Mark Woods Everhardus J Treurnicht
259B – BOYS – KATA CREATIVE – – NOVICE/BEGINNER – WHITE TO GREEN BELT – 13 and Over (1 competitors)
SAT 1355-1415 Johandre Theron
260 – BOYS – KATA CREATIVE – – INTERM/ADVANCED – BLUE TO BLACK BELT (9 competitors)
SAT 1205-1245 Delano Müller Emrick Hermann Roezelt Jordaan
260B – BOYS – KATA CREATIVE – – INTERM/ADVANCED – BLUE TO BLACK BELT – 14 to 17 (6 competitors)
SAT 1205-1245 Romeo Taljaard Attie Roos Angelo Bowles
262 – GIRLS – KATA CREATIVE – – INTERM/ADVANCED – BLUE TO BLACK BELT – Under 14 (2 competitors)
SAT 1425-1435 Kauthar Kasker Madelene Joubert
262B – GIRLS – KATA CREATIVE – – INTERM/ADVANCED – BLUE TO BLACK BELT – 14 to 17 (3 competitors)
SAT 1435-1445 Ziyanda Rasinous Caitlin Smit Leanri Taljaard
263 – OPEN – KATA UNISON – 13 & UNDER – OPEN – (15 competitors)
SUN 0850-0920 Angelo Da Silva Zubieda Brown Brody Steyn Jessica Da Silva
264 – OPEN – KATA UNISON – 14 TO 17 y – OPEN – (2 competitors)
SUN 0850-0900 Asthon Moses Kiaan Kleynhans
266 – BOYS – FORMS CREATIVE – 11 & UNDER – INTERM/ADVANCED – BLUE TO BLACK BELT (3 competitors)
SUN 0915-0929 Franco Strydom Emrick Hermann Paul-hendrik Pretorius
267 – BOYS – FORMS CREATIVE – 12 TO 14 y – NOVICE/BEGINNER – WHITE TO GREEN BELT (2 competitors)
SUN 1120-1130 Marco Minichiello Khwezi Dlamini
268 – BOYS – FORMS CREATIVE – 12 TO 14 y – INTERM/ADVANCED – BLUE TO BLACK BELT (1 competitors)
SUN 1130-1135 Tyler Jordaan
270 – BOYS – FORMS CREATIVE – 15 TO 17 y – INTERM/ADVANCED – BLUE TO BLACK BELT (1 competitors)
SUN 1138-1141 Nitamo Gaoraelwe
271 – GIRLS – FORMS CREATIVE – 11 & UNDER – NOVICE/BEGINNER – WHITE TO GREEN BELT (1 competitors)
SUN 1030-1035 Haeli Collair
272 – GIRLS – FORMS CREATIVE – 11 & UNDER – INTERM/ADVANCED – BLUE TO BLACK BELT (1 competitors)
SUN 1050-1055 Erne Malan
273 – GIRLS – FORMS CREATIVE – 12 TO 14 y – NOVICE/BEGINNER – WHITE TO GREEN BELT (1 competitors)
SUN 1021-1024 Jodine Ryan
277 – BOYS – FORMS WEAPONS – 11 & UNDER – NOVICE/BEGINNER – WHITE TO GREEN BELT (2 competitors)
SUN 0933-0938 Timothy Hubbard
278 – BOYS – FORMS WEAPONS – 11 & UNDER – INTERM/ADVANCED – BLUE TO BLACK BELT (5 competitors)
SUN 0948-0959 Emrick Hermann Ashton Nortje Christiaan De Beer
280 – BOYS – FORMS WEAPONS – 12 TO 14 y – INTERM/ADVANCED – BLUE TO BLACK BELT (3 competitors)
SUN 1048-1055 Wesley Blinkhorn Christiaan De Beer Tyler Jordaan
282 – BOYS – FORMS WEAPONS – 15 TO 17 y – INTERM/ADVANCED – BLUE TO BLACK BELT (4 competitors)
SUN 1158-1214 Nitamo Gaoraelwe Marius Du Toit Angelo Bowles
285 – GIRLS – FORMS WEAPONS – 12 TO 14 y – NOVICE/BEGINNER – WHITE TO GREEN BELT (1 competitors)
SUN 1135-1140 Transia Noeth
286 – GIRLS – FORMS WEAPONS – 12 TO 14 y – INTERM/ADVANCED – BLUE TO BLACK BELT (2 competitors)
SUN 1145-1150 Karla Oosthuysen Kauthar Kasker
288 – GIRLS – FORMS WEAPONS – 15 TO 17 y – INTERM/ADVANCED – BLUE TO BLACK BELT (2 competitors)
SUN 1210-1225 Carla Neto Leanri Taljaard
289 – OPEN – FORMS SYNCHRONISED – 13 & UNDER – OPEN – (11 competitors)
SAT 0915-0940 Marius Van Huyssteen Nigo Van Huyssteen Caitlin Adamson
290 – OPEN – FORMS SYNCHRONISED – 14 TO 17 y – OPEN – (1 competitors)
SAT 1010-1016 Romeo Taljaard
291 – BOYS – X M A – 12 & UNDER – OPEN – (9 competitors)
SAT 1555-1626 Daniel Stewart Marco Coetzee Delano Müller Brody Steyn
292 – BOYS – X M A – 13 TO 17 y – OPEN – (8 competitors)
SAT 1825-1930 Brandon Stopforth Janus Visser Marco Grobler Berne Mayer
293 – GIRLS – X M A – 12 & UNDER – OPEN – (5 competitors)
SAT 1630-1654 Chelsea Lamprecht Alex Scriven Kayla Mulder Dheena Dollie
294 – GIRLS – X M A – 13 TO 17 y – OPEN – (1 competitors)
SAT 1850-1854 Kauthar Kasker
295 – BOYS – S-DEFENCE – OPEN – OPEN – (2 competitors)
SAT 1030-1040 Nathan Oppermann Macquillen Brussel
296 – GIRLS – S-DEFENCE – OPEN – OPEN – (1 competitors)
SAT 1042-1045 Vicky Stiemert
297 – BOYS – HIGH KICK – 10 & UNDER – OPEN – (9 competitors)
SAT 1430-1500 Jay Brown Daniel Stewart Wiehahn Theron Drikus De Jager
298 – BOYS – HIGH KICK – 11 TO 14 y – OPEN – (9 competitors)
SAT 1600-1640 Stanley Stanfield Hannes Muller Herman Bester Michael Van Der Merwe
299 – BOYS – HIGH KICK – 15 TO 17 y – OPEN – (4 competitors)
SAT 1300-1315 Divan Luiters Luan Von Brandis Jacques Viljoen
300 – GIRLS – HIGH KICK – 10 & UNDER – OPEN – (1 competitors)
SAT 1515-1520 Erne Malan
301 – GIRLS – HIGH KICK – 11 TO 14 y – OPEN – (8 competitors)
SAT 1530-1600 Kayla Mulder Vicky Stiemert Marge Pitout
302 – GIRLS – HIGH KICK – 15 TO 17 y – OPEN – (3 competitors)
SAT 1440-1450 Anine Mouton Natascha Sell Nadine Patterson
303 – BOYS – POWER BREAKING – UNDER 8 – OPEN – RED TILES (11 competitors)
SUN 0854-0922 Jean Laas Justin Aucamp Sipho Matrose
304 – BOYS – POWER BREAKING – 8 & 9 y – OPEN – RED TILES (19 competitors)
SUN 0945-1025 Peter De Villiers Dylan De Bruyn Handre’ Strydom
305 – BOYS – POWER BREAKING – 10 TO 12 y – OPEN – RED TILES (32 competitors)
SUN 1052-1215 Franklin Davids Brendon Abraham Coetzee Tyler Jordaan
306 – BOYS – POWER BREAKING – 13 TO 14 y – OPEN – RED TILES (13 competitors)
SUN 1236-1320 Michael Karpesteyn Johandre Theron Herman Bester
307 – GIRLS – POWER BREAKING – UNDER 8 – OPEN – RED TILES (4 competitors)
SUN 0841-0929 Caylee Rademan Lindy Snyman Kelse’ Taljaard
308 – GIRLS – POWER BREAKING – 8 & 9 y – OPEN – RED TILES (4 competitors)
SUN 0933-0940 Camille Ngoie Kendra Stiles Erne Malan
309 – GIRLS – POWER BREAKING – 10 TO 12 y – OPEN – RED TILES (6 competitors)
SUN 1030-1042 Chanelle Van Der Merwe Chelsea Lamprecht Leane Kruger
310 – GIRLS – POWER BREAKING – 13 TO 14 y – OPEN – RED TILES (2 competitors)
SUN 1225-1234 Madelene Joubert Bianca Mulder
311 – BOYS – POWER BREAKING – 15 TO 17 y – OPEN – ROOF TILES (11 competitors)
SUN 1357-1428 Dalton Fourie Robbie Pretorius Jaco De Villiers
312 – GIRLS – POWER BREAKING – 15 TO 17 y – OPEN – ROOF TILES (6 competitors)
SUN 1328-1348 Carla Neto Jessica Daniel Charmaine Botha
317 – BOYS SEMI 13 & UNDER BROWN & BLACK BELT OPEN GRAND CHAMPION (4 competitors)
SAT 0935-0950 Marco Coetzee Hannes Muller Brody Steyn Jd De Jager
318 – BOYS SEMI 14 TO 17 OPEN CHALLENGE CHAMPION GREEN TO PURPLE BELT (4 competitors)
SAT 1930-1945 Divan Luiters Hagen Horseman Stefan Joubert Darius Luiters
319 – BOYS SEMI 14 TO 17 BROWN & BLACK BELT OPEN GRAND CHAMPION (14 competitors)
SAT 1105-1150 Saint Dumas Angelo Bowles Marius Du Toit Brandon Stopforth
320 – GIRLS SEMI 13 & UNDER BROWN & BLACK BELT OPEN GRAND CHAMPION (2 competitors)
SAT 0950-1005 Kauthar Kasker
321 – GIRLS SEMI 14 TO 17 OPEN CHALLENGE CHAMPION GREEN TO PURPLE BELT (1 competitors)
SAT 1443-1443 Evagne Adams
322 – GIRLS SEMI 14 TO 17 BROWN & BLACK BELT OPEN GRAND CHAMPION (13 competitors)
SAT 0945-1045 Martica Marais San-marie Van Niekerk Zaanru Frazer Mischka Laubscher
323 – BOYS KUMITE 13 & UNDER BROWN & BLACK BELT OPEN GRAND CHAMPION (3 competitors)
SUN 1313-1323 Benjamin Roode Brody Steyn Hannes Muller
325 – BOYS KUMITE 14 TO 17 BROWN & BLACK BELT OPEN GRAND CHAMPION (3 competitors)
SUN 1413-0000 Saint Dumas Georgie Krosber Aashiq Nepaul
327 – GIRLS KUMITE 14 TO 17 OPEN CHALLENGE CHAMPION GREEN TO PURPLE BELT (1 competitors)
SUN 1416-1420 Caitlin Smit
328 – GIRLS KUMITE 14 TO 17 BROWN & BLACK BELT OPEN GRAND CHAMPION (3 competitors)
SUN 1403-1415 Asthon Moses Zaanru Frazer Nadine Patterson
329 – BOYS KATA 14 TO 17 OPEN CHALLENGE CHAMPION GREEN TO PURPLE BELT (2 competitors)
SAT 1500-0000 Mandla Mantungo Marco Grobler
330 – BOYS KATA 14 TO 17 BROWN & BLACK BELT GRAND CHAMPION (2 competitors)
SAT 1510-1520 Aashiq Nepaul Marius Du Toit
331 – GIRLS KATA 14 TO 17 OPEN CHALLENGE CHAMPION GREEN TO PURPLE BELT (1 competitors)
SAT 1525-1530 Caitlin Smit
332 – GIRLS KATA 14 TO 17 BROWN & BLACK BELT GRAND CHAMPION (4 competitors)
SAT 1330-1340 Simone Verdoodt Tyrese Moses
333 – BOYS Traditional kata / Free Style Forms / Creative Traditional Kata against each other GRAND CHAMPION (2 competitors)
SUN 1445-1500 Aashiq Nepaul Romeo Taljaard
334 – GIRLS Traditional kata / Free Style Forms / Creative Traditional Kata against each other GRAND CHAMPION (1 competitors)
SUN 1505-1515 Asthon Moses
335 – BOYS Traditional weapons / Creative weapons forms against each other GRAND CHAMPION (1 competitors)
SUN 1525-1530 Romeo Taljaard
337 – MEN – SEMI – UNDER 65KG – NOVICE – WHITE & YELLOW (4 competitors)
SAT 1512-1524 Yaseen Ahmed Mikhail Chetty Eugene Wakefield Matthew Masterman
338 – MEN – SEMI – UNDER 65KG – BEGINNER – ORANGE & GREEN (4 competitors)
SAT 1534-1544 Heinrich Brand Clifford Rudman Roche Saayman Yasin Allie
339 – MEN – SEMI – UNDER 65KG – INTERMEDIATE – BLUE & PURPLE (4 competitors)
SUN 0845-0855 Imran Allie Chris Beelders Andy Basson Jean-pierre Pretoruis
340 – MEN – SEMI – UNDER 65KG – ADVANCED – BROWN & BLACK (2 competitors)
SUN 0900-0907 Xavier Savage Carl Brink
341 – MEN – SEMI – 65 TO 75kg – NOVICE – WHITE & YELLOW (10 competitors)
SAT 2001-2035 Jean-pierre Casteller Kevin Taljaard Errol Martin Braam Rossouw
342 – MEN – SEMI – 65 TO 75kg – BEGINNER – ORANGE & GREEN (2 competitors)
SAT 2035-2045 Daniel Pretorius Matthew Peters
343 – MEN – SEMI – 65 TO 75kg – INTERMEDIATE – BLUE & PURPLE (3 competitors)
SUN 0900-0917 Luan Botha Roeloff Jenkins Lefras Coetzee
344 – MEN – SEMI – 65 TO 75kg – ADVANCED – BROWN & BLACK (11 competitors)
SUN 1005-1042 Xander Venter Francois Thorne Ruan Louw Gerhard Van Der Westhiuzen
345 – MEN – SEMI – >75 TO 85kg – NOVICE – WHITE & YELLOW (3 competitors)
SAT 1750-1801 Ryno Strydom Armand Van Taak Deon De Wit
346 – MEN – SEMI – >75 TO 85kg – BEGINNER – ORANGE & GREEN (5 competitors)
SAT 1810-1826 Shayan Parbhoo Hein Schnetler Jacques Basson Gert Stadler
347 – MEN – SEMI – >75 TO 85kg – INTERMEDIATE – BLUE & PURPLE (5 competitors)
SUN 0845-0901 Matthewfoxcroft Arno Van Dyk Julian Müller Casper Swart
348 – MEN – SEMI – >75 TO 85kg – ADVANCED – BROWN & BLACK (5 competitors)
SUN 1048-1108 Stephan Venter Lucius Ockhuizen Chivondre Essop Joshua Nel
349 – MEN – SEMI – >85 TO 95kg – NOVICE – WHITE & YELLOW (7 competitors)
SAT 1520-1555 Heinrich Froneman Jaco Marais Rivac Alberts Jasper Du Preez
350 – MEN – SEMI – >85 TO 95kg – BEGINNER – ORANGE & GREEN (3 competitors)
SAT 1553-1605 Lee Gemmell Mark De Beer Gert Van Den Heever
351 – MEN – SEMI – >85 TO 95kg – INTERMEDIATE – BLUE & PURPLE (1 competitors)
SUN 1000-1000 Sean Johnson
352 – MEN – SEMI – >85 TO 95kg – ADVANCED – BROWN & BLACK (4 competitors)
SUN 1010-1019 Ruehan Van Romburgh Keagan Seal Gareth Van Heerden Jean Lubbe
353 – MEN – SEMI – OVER 95 KG – NOVICE – WHITE & YELLOW (6 competitors)
SAT 0000-0000 Daniel Nish John V Niekerk Chad Davids Izak Gelderblom
354 – MEN – SEMI – OVER 95 KG – BEGINNER – ORANGE & GREEN (4 competitors)
SAT 1700-1724 Dp Oosthuizen Francois Erasmus Willem De Pavia Bennie Jansen Van Vuuren
356 – MEN – SEMI – OVER 95 KG – ADVANCED – BROWN & BLACK (1 competitors)
SUN 1145-1150 Adrean Rebelo
357 – WOMEN – SEMI – UNDER 50 KG – NOVICE – WHITE & YELLOW (1 competitors)
SAT 1844-1845 Chanzelle Heunis
360 – WOMEN – SEMI – UNDER 50 KG – ADVANCED – BROWN & BLACK (2 competitors)
SUN 0903-0913 Whitney Rozanne West Aletta Du Toit
362 – WOMEN – SEMI – 50 TO 60KG – BEGINNER – ORANGE & GREEN (5 competitors)
SAT 1815-1825 Janine Stephens Phoebe Pontesilli Vanessa Visser Hanneke Van Niekerk
363 – WOMEN – SEMI – 50 TO 60KG – INTERMEDIATE – BLUE & PURPLE (3 competitors)
SUN 0935-0955 Robyn Pretorius Kgalalelo Jabane Tanya Havinga
364 – WOMEN – SEMI – 50 TO 60KG – ADVANCED – BROWN & BLACK (3 competitors)
SUN 1050-1108 Ceileigh Mccurrach Bronwynne Du Plooy Kayla Kuhn
365 – WOMEN – SEMI – >60 TO 70KG – NOVICE – WHITE & YELLOW (2 competitors)
SAT 0950-1000 Willene Grimsell Lisa-cheree Martin
366 – WOMEN – SEMI – >60 TO 70KG – BEGINNER – ORANGE & GREEN (7 competitors)
SAT 1020-1120 Aderonke Bunmi Ojewole Anneri Oosthuizen Samantha Janse Van Rensburg
367 – WOMEN – SEMI – >60 TO 70KG – INTERMEDIATE – BLUE & PURPLE (2 competitors)
SUN 0958-1001 Anri Van Dyk Verischke Lubbe
368 – WOMEN – SEMI – >60 TO 70KG – ADVANCED – BROWN & BLACK (4 competitors)
SUN 1009-1023 Lisa Ryser Chantel Kotze Delia Schuster Anneen Le Grange
369 – WOMEN – SEMI – OVER 70KG – NOVICE – WHITE & YELLOW (4 competitors)
SAT 1510-1525 Eliz Marie De Jager Lee-anne Kruger Kim Symons Chantelle Coetzee
370 – WOMEN – SEMI – OVER 70KG – BEGINNER – ORANGE & GREEN (2 competitors)
SAT 1530-1533 Barbara Louw Helena Walters
371 – WOMEN – SEMI – OVER 70KG – INTERMEDIATE – BLUE & PURPLE (1 competitors)
SUN 1125-1125 Carla Grebe
372 – WOMEN – SEMI – OVER 70KG – ADVANCED – BROWN & BLACK (4 competitors)
SUN 1120-1140 Claire Lindsay Jeanene Geldenhuys Nikita Roelofse Renske D.k Engelbrecht
373 – MEN – SEMI – 35 TO 44 y – NOVICE – WHITE & YELLOW (6 competitors)
SUN 1053-1115 Simon Hareb Lindsay Knight Craig Simpson Bertie Fourie
374 – MEN – SEMI – 35 TO 44 y – BEGINNER – ORANGE & GREEN (6 competitors)
SUN 1130-1145 Garth Va Eeden Anthony Louw Hw De Bruyn Hugo Schagen
375 – MEN – SEMI – 35 TO 44 y – INTERMEDIATE – BLUE & PURPLE (3 competitors)
SUN 1152-1203 Jason Ridout Andre Laubscher Bevin Jacobs
376 – MEN – SEMI – 35 TO 44 y – ADVANCED – BROWN & BLACK (13 competitors)
SUN 1220-1250 Chris De Nysschen Gerhard Visser Jp Brand Driekus Crous
377 – MEN – SEMI – 45 y AND OVER – NOVICE – WHITE & YELLOW (4 competitors)
SUN 1020-1040 Abraham H.visser Harry De Villiers Paolo Minichello Ettienne Marais
378 – MEN – SEMI – 45 y AND OVER – BEGINNER – ORANGE & GREEN (2 competitors)
SUN 1145-1150 Emil Miller Jac Kriek
379 – MEN – SEMI – 45 y AND OVER – INTERMEDIATE – BLUE & PURPLE (1 competitors)
SUN 1154-1200 Theo Geldenhuys
380 – MEN – SEMI – 45 y AND OVER – ADVANCED – BROWN & BLACK (4 competitors)
SUN 1210-1224 Marcel Rebelo Theo Geldenhuys Gerard Buitendag Thys Smith
381 – WOMEN – SEMI – 35 TO 44 y – NOVICE – WHITE & YELLOW (1 competitors)
SUN 1130-1140 Louzane Van Zyl
382 – WOMEN – SEMI – 35 TO 44 y – BEGINNER – ORANGE & GREEN (1 competitors)
SUN 1130-1140 Hanlie Van Zyl
383 – WOMEN – SEMI – 35 TO 44 y – INTERMEDIATE – BLUE & PURPLE (3 competitors)
SUN 1150-1159 Marlize Saayman Lourene Scholtz Maritha Theron
384 – WOMEN – SEMI – 35 TO 44 y – ADVANCED – BROWN & BLACK (6 competitors)
SUN 0000-0000 Barbara Gouws Soretha Calitz Dorothy Bachmann Jeanne-mari Scholtz
385 – WOMEN – SEMI – 45 y AND OVER – NOVICE – WHITE & YELLOW (2 competitors)
SUN 1030-1033 Rachel Van Der Westhuizen Eva Pretorius
387 – WOMEN – SEMI – 45 y AND OVER – INTERMEDIATE – BLUE & PURPLE (2 competitors)
SUN 1140-1148 Chrissie Burger Heloise Terblanche
389 – MEN – LIGHT – UNDER 65KG – NOVICE – WHITE & YELLOW (1 competitors)
SAT 1556-1600 Eugene Wakefield
390 – MEN – LIGHT – UNDER 65KG – BEGINNER – ORANGE & GREEN (5 competitors)
SUN 0910-0933 Lee Forbes Heinrich Brand Theo Franz Yasin Allie
391 – MEN – LIGHT – UNDER 65KG – INTERMEDIATE – BLUE & PURPLE (3 competitors)
SUN 0945-0953 Andy Basson Jean-pierre Pretoruis Imran Allie
392 – MEN – LIGHT – UNDER 65KG – ADVANCED – BROWN & BLACK (2 competitors)
SUN 1020-1028 Xavier Savage Carl Brink
393 – MEN – LIGHT – 65 TO 75KG – NOVICE – WHITE & YELLOW (6 competitors)
SAT 2050-2115 Kevin Taljaard Kute Mothube Joseph Braam Rossouw Errol Martin
394 – MEN – LIGHT – 65 TO 75KG – BEGINNER – ORANGE & GREEN (3 competitors)
SUN 0925-0940 Michael Minogue Daniel Pretorius Pierre Botes
395 – MEN – LIGHT – 65 TO 75KG – INTERMEDIATE – BLUE & PURPLE (2 competitors)
SUN 0940-0956 Luan Botha Lefras Coetzee
396 – MEN – LIGHT – 65 TO 75KG – ADVANCED – BROWN & BLACK (8 competitors)
SUN 0944-1014 Xander Venter Reynard Westraad Francois Thorne Gerhard Van Der Westhiuzen
397 – MEN – LIGHT – >75 TO 85KG – NOVICE – WHITE & YELLOW (1 competitors)
SAT 1829-1835 Ryno Strydom
398 – MEN – LIGHT – >75 TO 85KG – BEGINNER – ORANGE & GREEN (7 competitors)
SUN 0905-0941 Daniel Ontong Jacques Basson Jc Smith Francois Ras
399 – MEN – LIGHT – >75 TO 85KG – INTERMEDIATE – BLUE & PURPLE (5 competitors)
SUN 0945-1019 Julian Müller Casper Swart Arno Van Dyk Eddie Mccabe
400 – MEN – LIGHT – >75 TO 85KG – ADVANCED – BROWN & BLACK (3 competitors)
SUN 1115-1130 Francois De Wet Chivondre Essop Joshua Nel
401 – MEN – LIGHT – >85 TO 95KG – NOVICE – WHITE & YELLOW (5 competitors)
SAT 1605-1630 Lance Anders Heinrich Froneman Rivac Alberts Jasper Du Preez
402 – MEN – LIGHT – >85 TO 95KG – BEGINNER – ORANGE & GREEN (2 competitors)
SUN 1035-1040 Lee Gemmell Morne Janse Van Rensburg
403 – MEN – LIGHT – >85 TO 95KG – INTERMEDIATE – BLUE & PURPLE (1 competitors)
SUN 1047-0000 Sean Johnson
404 – MEN – LIGHT – >85 TO 95KG – ADVANCED – BROWN & BLACK (4 competitors)
SUN 1055-1115 Keagan Seal Gareth Van Heerden Julian Clarke Jean Lubbe
405 – MEN – LIGHT – OVER 95KG – NOVICE – WHITE & YELLOW (8 competitors)
SAT 1730-1750 Daniel Nish Wesley Morris Rory Coert Mogamat Ameen Temoor
406 – MEN – LIGHT – OVER 95KG – BEGINNER – ORANGE & GREEN (2 competitors)
SUN 1200-1208 Francois Erasmus Dp Oosthuizen
409 – WOMEN – LIGHT – UNDER 50KG – NOVICE & BEGINNER – WHITE YELLOW & ORANGE (1 competitors)
SAT 1845-1846 Chanzelle Heunis
411 – WOMEN – LIGHT – UNDER 50KG – ADVANCED – BROWN & BLACK (2 competitors)
SUN 0920-0930 Aletta Du Toit Whitney Rozanne West
413 – WOMEN – LIGHT – 50 TO 60KG – INTERMEDIATE – GREEN BLUE & PURPLE (6 competitors)
SUN 1010-0000 Janine Stephens Vanessa Visser Bianc Smith Phoebe Pontesilli
414 – WOMEN – LIGHT – 50 TO 60KG – ADVANCED – BROWN & BLACK (1 competitors)
SUN 1121-1125 Ceileigh Mccurrach
415 – WOMEN – LIGHT – >60 TO 70KG – NOVICE & BEGINNER – WHITE YELLOW & ORANGE (3 competitors)
SAT 1115-1125 Lisa Schaffers Willene Grimsell Lisa-cheree Martin
416 – WOMEN – LIGHT – >60 TO 70KG – INTERMEDIATE – GREEN BLUE & PURPLE (4 competitors)
SUN 1033-1050 Aderonke Bunmi Ojewole Juritza Kruger Anri Van Dyk Verischke Lubbe
417 – WOMEN – LIGHT – >60 TO 70KG – ADVANCED – BROWN & BLACK (3 competitors)
SUN 1100-1117 Anneen Le Grange Lisa Ryser Delia Schuster
418 – WOMEN – LIGHT – OVER 70KG – NOVICE & BEGINNER – WHITE YELLOW & ORANGE (3 competitors)
SAT 1535-1550 Eliz Marie De Jager Lee-anne Kruger Chantelle Coetzee
419 – WOMEN – LIGHT – OVER 70KG – INTERMEDIATE – GREEN BLUE & PURPLE (3 competitors)
SUN 1146-1200 Barbara Louw Helena Walters Carla Grebe
420 – WOMEN – LIGHT – OVER 70KG – ADVANCED – BROWN & BLACK (5 competitors)
SUN 1206-1230 Anique Lessing Nikita Roelofse Jeanene Geldenhuys Claire Lindsay
421 – MEN – LIGHT – 35 TO 44 y – NOVICE & BEGINNER – WHITE YELLOW & ORANGE (5 competitors)
SUN 1305-1320 Bertie Fourie Albie Bester Simon Hareb Moses Minnies
422 – MEN – LIGHT – 35 TO 44 y – INTERMEDIATE – GREEN BLUE & PURPLE (4 competitors)
SUN 1333-1345 Hw De Bruyn Anthony Louw Garth Va Eeden Hugo Schagen
423 – MEN – LIGHT – 35 TO 44 y – ADVANCED – BROWN & BLACK (9 competitors)
SUN 1345-1427 Henry Briedenhann Brandin Fourie Gerhard Visser Deon Snyders
424 – MEN – LIGHT – 45 y AND OVER – NOVICE & BEGINNER – WHITE YELLOW & ORANGE (4 competitors)
SUN 1256-1318 Abraham H.visser Ettienne Marais Paolo Minichello Harry De Villiers
425 – MEN – LIGHT – 45 y AND OVER – INTERMEDIATE – GREEN BLUE & PURPLE (2 competitors)
SUN 0120-0130 Theo Geldenhuys Emil Miller
426 – MEN – LIGHT – 45 y AND OVER – ADVANCED – BROWN & BLACK (3 competitors)
SUN 1230-1255 Gerard Buitendag Thys Smith Callie Calitz
427 – WOMEN – LIGHT – 35 TO 44 y – NOVICE & BEGINNER – WHITE YELLOW & ORANGE (1 competitors)
SUN 1247-1252 Louzane Van Zyl
428 – WOMEN – LIGHT – 35 TO 44 y – INTERMEDIATE – GREEN BLUE & PURPLE (1 competitors)
SUN 1247-1252 Hanlie Van Zyl
429 – WOMEN – LIGHT – 35 TO 44 y – ADVANCED – BROWN & BLACK (5 competitors)
SUN 1258-1314 Jeanne-mari Scholtz Angie Prins Dorothy Bachmann Letitia Strauss
430 – WOMEN – LIGHT – 45 y AND OVER – NOVICE & BEGINNER – WHITE YELLOW & ORANGE (2 competitors)
SUN 1159-1207 Rachel Van Der Westhuizen Eva Pretorius
431 – WOMEN – LIGHT – 45 y AND OVER – INTERMEDIATE – GREEN BLUE & PURPLE (2 competitors)
SUN 1217-1219 Heloise Terblanche Chrissie Burger
434 – MEN – KUMITE – UNDER 75KG – INTERMEDIATE – GREEN BLUE & PURPLE (3 competitors)
SUN 1335-1343 Katlego Gungqisa Omphemetse Tiroeng Thato Mathane
435 – MEN – KUMITE – UNDER 75KG – ADVANCED – BROWN & BLACK (5 competitors)
SUN 1350-1410 Siphiwithemba Dube Riyan Domingo Gielie Hugo
436 – MEN – KUMITE – 75 TO 85 KG – NOVICE & BEGINNER – WHITE YELLOW & ORANGE (3 competitors)
SUN 1416-1418 Moenaan May Yaeesh Holiday Trymore Chinomona
438 – MEN – KUMITE – 75 TO 85 KG – ADVANCED – BROWN & BLACK (1 competitors)
SUN 1425-1430 Joshua Nel
439 – MEN – KUMITE – OVER 85 KG – NOVICE & BEGINNER – WHITE YELLOW & ORANGE (1 competitors)
SUN 1428-1429 Alistar Moses
440 – MEN – KUMITE – OVER 85 KG – INTERMEDIATE – GREEN BLUE & PURPLE (1 competitors)
SUN 1427-1427 Mogamat Junaid Cassiem
441 – MEN – KUMITE – OVER 85 KG – ADVANCED – BROWN & BLACK (4 competitors)
SUN 1440-1450 Russell Horné Chad Alexander Alan Adams Amidu Wise
441B – MEN – KUMITE – OVER 85 KG – ADVANCED – BROWN & BLACK – OVER 40 YEARS (4 competitors)
SUN 1455-1502 Chris De Nysschen Thys Smith Peet Struwig Wouter Christiaan Pretorius
442 – WOMEN – KUMITE – UNDER 70 KG – NOVICE & BEGINNER – WHITE YELLOW & ORANGE (3 competitors)
SUN 1234-1255 Samantha May Cherl-lee Cupido Gopolang Molefi
443 – WOMEN – KUMITE – UNDER 70 KG – INTERMEDIATE – GREEN BLUE & PURPLE (1 competitors)
SUN 1255-1300 Hanneke Van Niekerk
444 – WOMEN – KUMITE – UNDER 70 KG – ADVANCED – BROWN & BLACK (3 competitors)
SUN 1300-1315 Jeanene Geldenhuys Ceileigh Mccurrach Barbara Gouws
447 – WOMEN – KUMITE – 70 KG & OVER – ADVANCED – BROWN & BLACK (2 competitors)
SUN 1320-1330 Letitia Strauss Nikita Roelofse
448 – MEN – MMA LIGHT – UNDER 70KG – FEATHERWEIGHT (3 competitors)
SUN 1510-1525 Michael Sinden Daniel Pretorius Lee Forbes
449 – MEN – MMA LIGHT – 70 – 77kg – LIGHTWEIGHT (6 competitors)
SUN 1528-1800 Lesley Hoaeb Shayan Parbhoo Michael Minogue Earl Arthur Arends
450 – MEN – MMA LIGHT – >77 – 84kg – WELTERWEIGHT (4 competitors)
SUN 1640-1653 Niyaaz Davids Craig Martin Mahir Parker Warren Mcneilage
451 – MEN – MMA LIGHT – >84 – 90kg – MIDDLE WEIGHT (1 competitors)
SUN 1511-1511 Sebastian Deyzel
453 – MEN – MMA LIGHT – OVER 96kg – HEAVYWEIGHT (2 competitors)
SUN 1515-1522 Chad Davids Angelo Osborne
454 – WOMEN – MMA LIGHT – UNDER 55KG – LIGHTWEIGHT (1 competitors)
SUN 0000-0000 Chleo Gamba
455 – WOMEN – MMA LIGHT – 55 – 64Kg – WELTERWEIGHT (2 competitors)
SUN 1405-1413 Lisa Ryser Samantha Janse Van Rensburg
456 – WOMEN – MMA LIGHT – >64 – 74Kg – MIDDLE WEIGHT (2 competitors)
SUN 1430-1436 Aderonke Bunmi Ojewole Delia Schuster
457 – WOMEN – MMA LIGHT – OVER 74 KG – HEAVYWEIGHT (2 competitors)
SUN 1440-0000 Jeanne-mari Scholtz Barbara Louw
458 – MEN – MMA SPORT FULL – UNDER 70KG – FEATHERWEIGHT (1 competitors)
SUN 1600-1604 Martin Gerry Gehardt
459 – MEN – MMA SPORT FULL – 70 – 77kg – LIGHTWEIGHT (2 competitors)
SUN 1543-1553 Gielie Hugo Marnu Basson
461 – MEN – MMA SPORT FULL – >84 – 90kg – MIDDLE WEIGHT (2 competitors)
SUN 1555-1558 Stefan Pretorius Andre Stroebel
463 – MEN – MMA SPORT FULL – OVER 96kg – HEAVYWEIGHT (3 competitors)
SUN 1531-1537 John Willard Raynard Van Zyl Willem Smith
466 – WOMEN – MMA SPORT FULL – >64 – 74Kg – MIDDLE WEIGHT (1 competitors)
SUN 1521-1525 Aderonke Bunmi Ojewole
467 – WOMEN – MMA SPORT FULL – OVER 74 KG – HEAVYWEIGHT (1 competitors)
SUN 1521-1525 Jeanne-mari Scholtz
468 – MEN – N0 GI JIU JITSU – UNDER 60KG BANTAM WEIGHT – BEGINNER – LESS THAN 1 YEAR EXPERIENCE (2 competitors)
SAT 0935-0940 Relic Wessels Roche Saayman
469 – MEN – N0 GI JIU JITSU – UNDER 60KG BANTAM WEIGHT – ADVANCED – OVER 1 YEARS EXPERIENCE (1 competitors)
SAT 0940-0950 Chris Beelders
470 – MEN – N0 GI JIU JITSU – 60 TO 66KG FEATHER WEIGHT – BEGINNER – LESS THAN 1 YEAR EXPERIENCE (2 competitors)
SAT 0928-0932 Neels Prinsloo Clifford Rudman
472 – MEN – N0 GI JIU JITSU – >66 TO 70KG LIGHT WEIGHT – BEGINNER – LESS THAN 1 YEAR EXPERIENCE (7 competitors)
SAT 0931-1009 Cleyde Luis Ruan Swart Gideon J Grobler Shane Daames
473 – MEN – N0 GI JIU JITSU – >66 TO 70KG LIGHT WEIGHT – ADVANCED – OVER 1 YEARS EXPERIENCE (1 competitors)
SAT 1020-1021 Ronald Dalmacio
474 – MEN – N0 GI JIU JITSU – >70 TO 75KG WELTER WEIGHT – BEGINNER – LESS THAN 1 YEAR EXPERIENCE (2 competitors)
SAT 0953-1000 Karl Marais Jean-pierre Casteller
475 – MEN – N0 GI JIU JITSU – >70 TO 75KG WELTER WEIGHT – ADVANCED – OVER 1 YEARS EXPERIENCE (5 competitors)
SAT 1000-1024 Bruce Hudson Divan Visser Justin Leppan Marnu Basson
476 – MEN – N0 GI JIU JITSU – >75 TO 81KG MIDDLE WEIGHT – BEGINNER – LESS THAN 1 YEAR EXPERIENCE (4 competitors)
SAT 1030-1046 Justin Fester Deon Van Graan Stephan Venter Hein Schnetler
477 – MEN – N0 GI JIU JITSU – >75 TO 81KG MIDDLE WEIGHT – ADVANCED – OVER 1 YEARS EXPERIENCE (2 competitors)
SAT 1055-1101 Dale Alexander Stefan Pretorius
478 – MEN – N0 GI JIU JITSU – >81 TO 87KG LIGHT HEAVY WEIGHT – BEGINNER – LESS THAN 1 YEAR EXPERIENCE (4 competitors)
SAT 1020-1035 Kyle Chesrae Whittker Allister Neilson Jacques Basson Craig Martin
479 – MEN – N0 GI JIU JITSU – >81 TO 87KG LIGHT HEAVY WEIGHT – ADVANCED – OVER 1 YEARS EXPERIENCE (4 competitors)
SAT 1040-1100 Kyle Abrahams Jamie Taylor Shaun Aylward Sebastian Deyzel
480 – MEN – N0 GI JIU JITSU – >87 TO 93KG CRUISER WEIGHT – BEGINNER – LESS THAN 1 YEAR EXPERIENCE (3 competitors)
SAT 1115-1135 Bruno Matias Rodin Mulumba Lydon Vd Westhuizen
481 – MEN – N0 GI JIU JITSU – >87 TO 93KG CRUISER WEIGHT – ADVANCED – OVER 1 YEARS EXPERIENCE (2 competitors)
SAT 1143-1145 Adriaan Neethling Morne Janse Van Rensburg
482 – MEN – N0 GI JIU JITSU – >93 TO 98KG HEAVY WEIGHT – BEGINNER – LESS THAN 1 YEAR EXPERIENCE (1 competitors)
SAT 0000-0000 Charl Nel
483 – MEN – N0 GI JIU JITSU – >93 TO 98KG HEAVY WEIGHT – ADVANCED – OVER 1 YEARS EXPERIENCE (1 competitors)
SAT 0000-0000 Alexander Herbig
484 – MEN – N0 GI JIU JITSU – OVER 98KG SUPER HEAVY WEIGHT – BEGINNER – LESS THAN 1 YEAR EXPERIENCE (4 competitors)
SAT 1050-1105 Chad Davids Bennie Jansen Van Vuuren Daniel Nish Sean Leite
485 – MEN – N0 GI JIU JITSU – OVER 98KG SUPER HEAVY WEIGHT – ADVANCED – OVER 1 YEARS EXPERIENCE (3 competitors)
SAT 1106-1124 Imre Andres Willem Smith Raynard Van Zyl
486 – WOMEN – N0 GI JIU JITSU – UNDER 55KG – BEGINNER – LESS THAN 1 YEAR EXPERIENCE (2 competitors)
SAT 0925-0932 Audrey Anel Bekker Chleo Gamba
487 – WOMEN – N0 GI JIU JITSU – UNDER 55KG – ADVANCED – OVER 1 YEARS EXPERIENCE (1 competitors)
SAT 0940-0940 Jessica Sham
489 – WOMEN – N0 GI JIU JITSU – 55 – 61Kg – ADVANCED – OVER 1 YEARS EXPERIENCE (3 competitors)
SAT 1000-1010 Rubi De Villiers Samantha Janse Van Rensburg Phoebe Pontesilli
490 – WOMEN – N0 GI JIU JITSU – >61 – 69Kg – BEGINNER – LESS THAN 1 YEAR EXPERIENCE (3 competitors)
SAT 1110-1130 Cheri Heydenrych Veronica Swanepoel Lisa-cheree Martin
491 – WOMEN – N0 GI JIU JITSU – >61 – 69Kg – ADVANCED – OVER 1 YEARS EXPERIENCE (1 competitors)
SAT 1135-1140 Jane Stewart
493 – WOMEN – N0 GI JIU JITSU – >69 – 74Kg – ADVANCED – OVER 1 YEARS EXPERIENCE (1 competitors)
SAT 0000-0000 Aderonke Bunmi Ojewole
495 – WOMEN – N0 GI JIU JITSU – >74 – 80Kg – ADVANCED – OVER 1 YEARS EXPERIENCE (2 competitors)
SAT 1033-1048 Barbara Louw Cindie Plotz
498 – MEN – N0 GI JIU JITSU – 35-45 y – LIGHTWEIGHT (1 competitors)
SAT 1145-1146 Garth Va Eeden
499 – MEN – N0 GI JIU JITSU – 35-45 y – MIDDLE WEIGHT (1 competitors)
SAT 1147-1148 Adhil Patel
500 – MEN – N0 GI JIU JITSU – 35-45 y – HEAVYWEIGHT (1 competitors)
SAT 1148-1149 Hw De Bruyn
504 – WOMEN – N0 GI JIU JITSU – 35-45 y – LIGHTWEIGHT (1 competitors)
SAT 1020-0000 Hilda Laubscher
505 – WOMEN – N0 GI JIU JITSU – 35-45 y – MIDDLE WEIGHT (1 competitors)
SAT 1020-0000 Ray De Villiers
506 – WOMEN – N0 GI JIU JITSU – 35-45 y – HEAVYWEIGHT (1 competitors)
SAT 1020-0000
510 – MEN – TAG TEAM SEMI – WHITE TO GREEN – NOVICE & BEGINNER – WHITE TO GREEN (4 competitors)
SUN 1439-1402 Freddy Van Der Merwer Kyle Daniels Heinrich Brand Fusion Men (green)
511 – MEN – TAG TEAM SEMI – BLUE TO BLACK – INTERMEDIATE & ADVANCED – BLUE TO BLACK (5 competitors)
SUN 1620-1632 Ruehan Van Romburgh Marcel Rebelo Jason Pietersen Stephan Venter
512 – WOMEN – TAG TEAM SEMI – WHITE TO GREEN – NOVICE & BEGINNER – WHITE TO GREEN (2 competitors)
SUN 1329-0000 Barbara Louw
513 – WOMEN – TAG TEAM SEMI – BLUE TO BLACK – INTERMEDIATE & ADVANCED – BLUE TO BLACK (3 competitors)
SUN 0133-0152 Cindy Strydom Kayla Kuhn
518 – MEN – SPORT FULL – UNDER 68KG – FEATHERWEIGHT – (2 competitors)
SAT 1654-1654 Carl Brink Yaseen Ahmed
519 – MEN – SPORT FULL – 68 – 77kg – LIGHTWEIGHT – (3 competitors)
SAT 1701-1723 Ruan Louw Bevin Jacobs Kute Mothube Joseph
520 – MEN – SPORT FULL – >77 – 84kg – WELTERWEIGHT – (1 competitors)
SAT 1728-1728 Pieta Goosen
521 – MEN – SPORT FULL – >84 – 90kg – MIDDLE WEIGHT – (1 competitors)
SAT 1731-1731 Dawie Strydom
523 – MEN – SPORT FULL – OVER 96kg – HEAVYWEIGHT – (2 competitors)
SAT 1809-1816 Martin Roothman Izak Gelderblom
526 – WOMEN – SPORT FULL – >64 – 74Kg – MIDDLE WEIGHT – (2 competitors)
SAT 1621-0000 Delia Schuster Aderonke Bunmi Ojewole
527 – WOMEN – SPORT FULL – OVER 74 KG – HEAVYWEIGHT – (1 competitors)
SAT 1633-1636
528 – MEN – FULL CONTACT 19+ – UNDER 68KG – FEATHERWEIGHT – (3 competitors)
SAT 1031-1106 Roche Saayman Xavier Savage Ziggy Whatney
529 – MEN – FULL CONTACT 19+ – 68 – 77kg – LIGHTWEIGHT – (6 competitors)
SAT 1132-1237 Julian Botha Africa Vumazonke Conrad Joseph Marnu Basson
530 – MEN – FULL CONTACT 19+ – >77 – 84kg – WELTERWEIGHT – (2 competitors)
SAT 1426-0000 Stefan Pretorius Lucius Ockhuizen
531 – MEN – FULL CONTACT 19+ – >84 – 90kg – MIDDLE WEIGHT – (2 competitors)
SAT 1349-1351 Reece Lobar Reagan Khupiso
532 – MEN – FULL CONTACT 19+ – >90 – 96kg – LIGHT HEAVY – (2 competitors)
SAT 1441-0000 John Willard Petri Van Der Westhuizen
533 – MEN – FULL CONTACT 19+ – OVER 96kg – HEAVYWEIGHT – (3 competitors)
SAT 1500-1528 Dp Oosthuizen Viran Green Jason Pietersen
535 – WOMEN – FULL CONTACT 19+ – 55 – 64Kg – WELTERWEIGHT – (1 competitors)
SAT 1257-1257 Samantha May
536 – WOMEN – FULL CONTACT 19+ – >64 – 74Kg – MIDDLE WEIGHT – (2 competitors)
SAT 1321-1327 Aderonke Bunmi Ojewole Letitia Strauss
537 – WOMEN – FULL CONTACT 19+ – OVER 74 KG – HEAVYWEIGHT – (1 competitors)
SAT 1403-1411 Henry Briedenhann
538 – MEN – TRAD KATA – – NOVICE – WHITE & YELLOW BELT (3 competitors)
SAT 1645-1700 Ryno Strydom Patrick Van Niekerk Daniel Jabane
539 – MEN – TRAD KATA – – BEGINNER – ORANGE & GREEN BELT (4 competitors)
SAT 1700-1710 Carl Woods Alistar Moses Omphemetse Tiroeng Timothy February
540 – MEN – TRAD KATA – – INTERMEDIATE – BLUE TO PURPLE BELT (4 competitors)
SAT 1715-1730 Mogamat Junaid Cassiem Roeloff Jenkins Thato Mathane Katlego Gungqisa
541 – MEN – TRAD KATA – – ADVANCED – BROWN & BLACK BELT – VETERENS (5 competitors)
SAT 1730-1750 Chris De Nysschen Russell Horné Buks Coetzee
541B – MEN – TRAD KATA – – ADVANCED – BROWN & BLACK BELT (11 competitors)
SAT 1800-1850 Wagedien Davids Moenaan May Fortune Nyabanga
542 – WOMEN – TRAD KATA – – NOVICE – WHITE & YELLOW BELT (3 competitors)
SAT 1558-1603 Cherl-lee Cupido Claudia Smit Gopolang Molefi
543 – WOMEN – TRAD KATA – – BEGINNER – ORANGE & GREEN BELT (6 competitors)
SAT 1606-1621 Juliana Fortuin Fatima Mohamed Veronica Swanepoel
545 – WOMEN – TRAD KATA – – ADVANCED – BROWN & BLACK BELT (6 competitors)
SAT 1627-1640 Samira Davids Jeanene Geldenuys Nikita Roelofse
547 – MEN – KATA WEAPONS – – BEGINNER – ORANGE & GREEN BELT (2 competitors)
SAT 1853-1855 Carl Woods Gert Stadler
548 – MEN – KATA WEAPONS – – INTERMEDIATE – BLUE TO PURPLE BELT (2 competitors)
SAT 1855-1858 Eddie Mccabe Lefras Coetzee
549 – MEN – KATA WEAPONS – – ADVANCED – BROWN & BLACK BELT (4 competitors)
SAT 1858-1906 Amidu Wise Steven Dreyer Jack Damon Buks Coetzee
550 – WOMEN – KATA WEAPONS – – NOVICE – WHITE & YELLOW BELT (1 competitors)
SAT 1900-1905 Chantelle Coetzee
551 – WOMEN – KATA WEAPONS – – BEGINNER – ORANGE & GREEN BELT (4 competitors)
SAT 1910-1920 Helena Walters Lourene Scholtz Theresa Schoeman Hanneke Van Niekerk
553 – WOMEN – KATA WEAPONS – – ADVANCED – BROWN & BLACK BELT (2 competitors)
SAT 1925-1935 Whitney Rozanne West Renske D.k Engelbrecht
554 – MEN – KATA CREATIVE – – NOVICE – WHITE & YELLOW BELT (1 competitors)
SAT 1750-1800 Japie Joubert
555 – MEN – KATA CREATIVE – – BEGINNER – ORANGE & GREEN BELT (1 competitors)
SAT 1820-1820 Gert Stadler
556 – MEN – KATA CREATIVE – – INTERMEDIATE – BLUE TO PURPLE BELT (2 competitors)
SAT 1804-1816 Eddie Mccabe Lefras Coetzee
557 – MEN – KATA CREATIVE – – ADVANCED – BROWN & BLACK BELT (1 competitors)
SAT 1815-1818 Rainer Jacobs
558 – WOMEN – KATA CREATIVE – – NOVICE – WHITE & YELLOW BELT (1 competitors)
SAT 1658-1659 Claudine Ryan
559 – WOMEN – KATA CREATIVE – – BEGINNER – ORANGE & GREEN BELT (4 competitors)
SAT 1659-1704 Hanneke Van Niekerk Lourene Scholtz Maritha Theron Theresa Schoeman
561 – WOMEN – KATA CREATIVE – – ADVANCED – BROWN & BLACK BELT (2 competitors)
SAT 1705-1710 Whitney Rozanne West Renske D.k Engelbrecht
563 – – KATA UNISON – OPEN – INTERMEDIATE & ADVANCED – BLUE TO BLACK (4 competitors)
SAT 1950-2010 Marius Smit Steven Dreyer Samira Davids Tracey Potts
565 – MEN – FORMS CREATIVE – – INTERMEDIATE & ADVANCED – BLUE TO BLACK BELT (1 competitors)
SAT 1720-1723 Julian Müller
566 – WOMEN – FORMS CREATIVE – – NOVICE & BEGINNER – WHITE TO GREEN BELT (1 competitors)
SAT 1140-1145 Claudine Ryan
569 – MEN – FORMS WEAPONS – – INTERMEDIATE & ADVANCED – BLUE TO BLACK BELT (2 competitors)
SAT 1727-1733 Jack Damon Gideon J Grobler
570 – WOMEN – FORMS WEAPONS – – NOVICE & BEGINNER – WHITE TO GREEN BELT (1 competitors)
SAT 1145-1150 Claudine Ryan
571 – WOMEN – FORMS WEAPONS – – INTERMEDIATE & ADVANCED – BLUE TO BLACK BELT (1 competitors)
SAT 1100-1105 Whitney Rozanne West
572 – – FORMS SYNCHRONISED – – – OPEN (2 competitors)
SAT 1910-1920 Tracey Potts Wagedien Davids
573 – – X M A – MEN OPEN – NOVICE & BEGINNER – WHITE TO GREEN BELT (2 competitors)
SAT 1800-1808 Lee Forbes Daniel Pretorius
574 – – X M A – MEN OPEN – INTERMEDIATE & ADVANCED – BLUE TO BLACK BELT (2 competitors)
SAT 1813-1817 Julian Müller
576 – – X M A – WOMEN OPEN – INTERMEDIATE & ADVANCED – BLUE TO BLACK BELT (1 competitors)
SAT 1823-1827 Whitney Rozanne West
578 – MEN – S DEFENCE – OPEN – INTERMEDIATE & ADVANCED – BLUE TO BLACK BELT (1 competitors)
SUN 1013-1015 Andy Basson
579 – WOMEN – S DEFENCE – OPEN – NOVICE & BEGINNER – WHITE TO GREEN BELT (3 competitors)
SUN 1020-1028 Rachel Van Der Westhuizen Lee-anne Kruger Chantelle Coetzee
580 – WOMEN – S DEFENCE – OPEN – INTERMEDIATE & ADVANCED – BLUE TO BLACK BELT (2 competitors)
SUN 1035-1040 Dorothy Bachmann Tracey Potts
581 – MEN – HIGH KICK – MEN OPEN – – OPEN (7 competitors)
SAT 0945-0000 Andy Basson Gideon J Grobler Heinrich Froneman Stephan Venter
582 – WOMEN – HIGH KICK – WOMEN OPEN – – OPEN (2 competitors)
SAT 0926-0935 Anneen Le Grange Kayla Kuhn
585 – MEN – POWER BREAKING – 75 KG AND UNDER – LIGHTWEIGHT – ROOF TILES (7 competitors)
SAT 1155-1213 Gerhard Van Der Westhiuzen Matthew Peters Bevin Jacobs
586 – MEN – POWER BREAKING – >75 TO 90 KG – MIDDLEWEIGHT – ROOF TILES (11 competitors)
SAT 1111-1148 Gerhard Laubscher Brandin Fourie Stephan Venter Jean Bricout
587 – MEN – POWER BREAKING – OVER 90 KG – HEAVYWEIGHT – ROOF TILES (12 competitors)
SAT 0953-1033 Andre Rohm Julian Clarke Garth Va Eeden
588 – WOMEN – POWER BREAKING – UNDER 60KG – LIGHTWEIGHT – ROOF TILES (2 competitors)
SAT 1052-1104 Robyn Pretorius Maritha Theron
589 – WOMEN – POWER BREAKING – >60 TO 70 KG – MIDDLEWEIGHT – ROOF TILES (1 competitors)
SAT 1052-1104 Natasha Willemse
590 – WOMEN – POWER BREAKING – OVER 70 KG – HEAVYWEIGHT – ROOF TILES (5 competitors)
SAT 0915-0935 Kim Symons Jacklynn Walters Marlize Saayman
595 – WOMEN – CREATIVE BREAKING – OVER 65 KG – MIDDLEWEIGHT – (1 competitors)
SAT 0000-0000 Marlize Saayman
596 – MENS SEMI GREEN TO PURPLE BELT OPEN CHALLENGE CHAMPION (5 competitors)
SUN 1321-1335 Casper Swart Arno Van Dyk Jason Ridout Burhaan Jardine
597 – MENS BROWN & BLACK BELT TKD OPEN GRAND CHAMPION (3 competitors)
SUN 1455-1508 Stephan Venter Julian Clarke Gideon J Grobler
598 – MENS SEMI BROWN & BLACK BELT OPEN GRAND CHAMPION (13 competitors)
SUN 0908-0957 Phillip Anderson Francois Thorne Chris De Nysschen Conrad Joseph
599 – MENS KUMITE BROWN & BLACK BELT KUMITE OPEN GRAND CHAMPION (4 competitors)
SUN 1505-1515 Moenaan May Fortune Nyabanga Siphiwithemba Dube Johan Piernaar
600 – LADIES SEMI GREEN TO PURPLE BELT OPEN CHALLENGE CHAMPION (3 competitors)
SUN 1330-1415 Aderonke Bunmi Ojewole Anri Van Dyk Verischke Lubbe
601 – LADIES SEMI BROWN & BLACK BELT OPEN GRAND CHAMPION (10 competitors)
SUN 0855-0940 Lisa Ryser Barbara Gouws Delia Schuster Chantel Kotze
602 – LADIES BROWN & BLACK BELT TKD OPEN GRAND CHAMPION (1 competitors)
SUN 1510-1515 Whitney Rozanne West
603 – LADIES BROWN & BLACK BELT KUMITE OPEN GRAND CHAMPION (3 competitors)
SUN 1425-0000 Jeanene Geldenuys Letitia Strauss Ceileigh Mccurrach
604 – MEN KATA OPEN CHALLENGE CHAMPION GREEN TO PURPLE BELT (1 competitors)
SAT 1930-1940 Mogamat Junaid Cassiem
605 – MEN KATA GRAND CHAMPION BROWN & BLACK BELT (5 competitors)
SAT 1845-1859 Wagedien Davids
606 – WOMEN KATA OPEN CHALLENGE CHAMPION GREEN TO PURPLE BELT (3 competitors)
SAT 1722-0000 Hanneke Van Niekerk Fatima Mohamed Juliana Fortuin
607 – WOMEN KATA GRAND CHAMPION BROWN & BLACK BELT (3 competitors)
SAT 1739-1748 Samira Davids Tracey Potts Tracey Potts
610 – MENS Traditional kata / Free Style Forms / Creative Traditional KATA / FORMS GRAND CHAMPION (1 competitors)
SAT 2000-2003 Wagedien Davids
611 – MENS Traditional weapons / Creative weapons FORMS/KATA GRAND CHAMPION (2 competitors)
SAT 1935-1945 Jack Damon Steven Dreyer
612 – MEN NO GI ABSOLUTE SUBMISSION GRAPPLING GRAND CHAMPION (15 competitors)
SAT 1230-1310 Imre Andres
613 – LADIES Traditional kata / Free Style Forms / Creative Traditional KATA / FORMS GRAND CHAMPION (2 competitors)
SAT 1950-1958 Whitney Rozanne West Samira Davids
614 – LADIES Traditional weapons / Creative weapons FORMS/KATA GRAND CHAMPION (1 competitors)
SAT 2005-2005 Whitney Rozanne West
615 – LADIES NO GI ABSOLUTE SUBMISSION GRAPPLING GRAND CHAMPION (7 competitors)
SAT 1210-1249 Aderonke Bunmi Ojewole Rubi De Villiers Hilda Laubscher Jessica Sham
619 – MEN – GI JIU JITSU – LIGHT WEIGHT ADVANCED (4 competitors)
SAT 1414-1440 Kyle Saddington Reinhardt Gallowitz Ronald Dalmacio Axel Moore
620 – MEN – GI JIU JITSU – MIDDLE WEIGHT (3 competitors)
SAT 1431-1506 Dale Alexander Divan Visser Brandin Fourie
621 – MEN – GI JIU JITSU – S.H.WEIGHT (4 competitors)
SAT 1400-1443 Adriaan Neethling Imre Andres Adhil Patel Alexander Herbig
623 – MEN – GI JIU JITSU – MIDDLE WEIGHT BEGINNER (6 competitors)
SAT 1345-1426 Relic Wessels Cleyde Luis Justin Fester Shane Daames
624 – MEN – GI JIU JITSU – HEAVY WEIGHT BEGINNER (5 competitors)
SAT 1325-1412 Lydon Vd Westhuizen Vernon Jacobs Rodin Mulumba Adilson Da Silva
625 – MEN – GI JIU JITSU – HEAVY WEIGHT (3 competitors)
SAT 1337-1407 Stefan Pretorius Jamie Taylor Shaun Aylward
634 – WOMEN – GI JIU JITSU (2 competitors)
SAT 1325-1330 Rubi De Villiers Margaret Lester